Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd






AKTUALNOŚCI
NYSKI OŚRODEK REKREACJI +48 77 433 20 26
z siedzibą w Skorochowie +48 77 433 42 79
48-300 Nysa nor@nor.nysa.pl
recepcja@nor.nysa.pl
753-000-11-52
530540453
ING o/Nysa69 1050 1490 1000 0005 0292 4426
biuro czynneponiedziałek - piątek
15 czerwca - 31 sierpniaod 7.30 do 18.00
1 września - 14 czerwcaod 7.30 do 15.30
KRYTA PŁYWALNIA +48 77 433 09 95
ul. Piłsudskiego 40 +48 77 40 90 177
48-303 Nysa
KĄPIELISKO +48 669 550 222
ul. Ujejskiego
48-300 Nysa
STADION +48 77 475 34 24
ul. Kraszewskiego 2 +48 669 730 222
48-304 Nysa +48 77 420 28 28 (korty tenisowe)
ORLIK +48 726 330 100
ul. Kordeckiego
48-300 Nysa
Mirosław Aranowicztel.: +48 77 433 42 79
Dyrektor
Małgorzata Bagińska tel.: +48 77 431 00 08
ksiegowosc@nor.nysa.pl
Główna księgowa
Jan Taramina tel.: +48 77 40 90 177
plywalnia@nor.nysa.pl
Kierownik Zespołu Obiektów (Pływalnia, Kąpielisko, Stadion, Korty, Skatepark, Lodowisko)
Zdzisława Markiewicztel.: +48 77 433 20 26
administracja@nor.nysa.pl
St. inspektor ds. administracyjno-technicznych
Ewa Byczektel.: +48 77 433 20 26
nor@nor.nysa.pl
Inspektor ds. Kadr i BHP
Małgorzata Szczerskatel. +48 77 40 90 177
Inspektor
Monika Dyrcztel. +48 77 433 20 26 wew. 13
Kierownik Zespołu Obiektów (Jezioro, Orlik, Wieża Ciśnień)

Czerwiec 2015

Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

123456789101112131415161718192021222324252627282930
PnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWt

  OŁG
  OŁD
  RE1
  RE2
  RE3
  RE4
  RE5
  PS1
  PS2
  PS3
  PS4
  PS5
  PS6
  BR1
  BR2
  BR3
  BR4
  BR5
  BR6
  BR7
  BR8
  BR9
  BR10
  BR11
dostępne
rezerwacja
zajęte
niedostępne

Lipiec 2015

Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

12345678910111213141516171819202122232425262728293031
SrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPt

  OŁG
  OŁD
  RE1
  RE2
  RE3
  RE4
  RE5
  PS1
  PS2
  PS3
  PS4
  PS5
  PS6
  BR1
  BR2
  BR3
  BR4
  BR5
  BR6
  BR7
  BR8
  BR9
  BR10
  BR11
dostępne
rezerwacja
zajęte
niedostępne

Sierpień 2015

Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

12345678910111213141516171819202122232425262728293031
SoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPn

  OŁG
  OŁD
  RE1
  RE2
  RE3
  RE4
  RE5
  PS1
  PS2
  PS3
  PS4
  PS5
  PS6
  BR1
  BR2
  BR3
  BR4
  BR5
  BR6
  BR7
  BR8
  BR9
  BR10
  BR11
dostępne
rezerwacja
zajęte
niedostępne

Wrzesień 2015

Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

123456789101112131415161718192021222324252627282930
WtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSr

  OŁG
  OŁD
  RE1
  RE2
  RE3
  RE4
  RE5
  PS1
  PS2
  PS3
  PS4
  PS5
  PS6
  BR1
  BR2
  BR3
  BR4
  BR5
  BR6
  BR7
  BR8
  BR9
  BR10
  BR11
dostępne
rezerwacja
zajęte
niedostępne

Październik 2015

Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

12345678910111213141516171819202122232425262728293031
CzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSo

  OŁG
  OŁD
  RE1
  RE2
  RE3
  RE4
  RE5
  PS1
  PS2
  PS3
  PS4
  PS5
  PS6
  BR1
  BR2
  BR3
  BR4
  BR5
  BR6
  BR7
  BR8
  BR9
  BR10
  BR11
dostępne
rezerwacja
zajęte
niedostępne

Listopad 2015

Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

123456789101112131415161718192021222324252627282930
NdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPn

  OŁG
  OŁD
  RE1
  RE2
  RE3
  RE4
  RE5
  PS1
  PS2
  PS3
  PS4
  PS5
  PS6
  BR1
  BR2
  BR3
  BR4
  BR5
  BR6
  BR7
  BR8
  BR9
  BR10
  BR11
dostępne
rezerwacja
zajęte
niedostępne

Grudzień 2015

Zatrzymaj kursor myszy nad nazwą domku poniżej - wyświetli się dymek z opisem i ceną.

12345678910111213141516171819202122232425262728293031
WtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCz

  OŁG
  OŁD
  RE1
  RE2
  RE3
  RE4
  RE5
  PS1
  PS2
  PS3
  PS4
  PS5
  PS6
  BR1
  BR2
  BR3
  BR4
  BR5
  BR6
  BR7
  BR8
  BR9
  BR10
  BR11
dostępne
rezerwacja
zajęte
niedostępne

INFORMACJE O OBIEKTACH

























data: 2015-05-29 , godz.: 9.00
miejsce: Stadion

Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci i młodzieży z okazji "Dni Nysy 2015"


data: 2015-06-01 , godz.: 12.00
miejsce: Wieża Ciśnień

Rodzinny Dzień Dziecka na Wieży Ciśnień


data: 2015-06-13 , godz.: 9.00
miejsce: Stadion

Otwarty Turniej Singlowy Tenisa Ziemnego o "Puchar Burmistrza Nysy"


data: 2015-06-26 , godz.: 10.00
miejsce: Jezioro

Eliminacje Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn im. Wiesława Szabata


data: 2015-07-01 , godz.: 8.00
miejsce: Orlik

Turniej Dzikich drużyn dziewcząt i chłopców w piłce nożnej i koszykówce


data: 2015-07-04 , godz.: 13.00
miejsce: Kąpielisko Miejskie

Wybory "Miss Plaży 2015"


data: 2015-07-11 , godz.: 17.00
miejsce: Jezioro

VI Festiwal Ognia i Wody nad Jeziorem Nyskim


data: 2015-08-16 , godz.: 11.00
miejsce: Jezioro

Zawody motorowodne o "Złotą Śrubę Jeziora Nyskiego"


data: 2015-08-22 , godz.: 9.00
miejsce: Kąpielisko Miejskie

Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej im. Jakuba Zagai


data: 2015-08-22 , godz.: 12.00
miejsce: Jezioro

Regaty Żeglarskie o "Błękitną Wstęgę Jeziora Nyskiego"


data: 2015-08-29 , godz.: 9.00
miejsce: Stadion

Deblowe Mistrzostwa Nysy w Tenisie Ziemnym


data: 2015-09-20 , godz.: 14.00
miejsce: Stadion

Bieg Uliczny "Szlakiem zabytków Nysy"


data: 2015-11-10 , godz.: 10.00
miejsce: Kryta pływalnia

Sztafetowe zawody pływackie szkół podstawowych i gimnazjum z okazji Święta Niepodległości


data: 2015-12-06 , godz.: 11.00
miejsce: Lodowisko

"Święty Mikołaj na lodowisku"


#082
ogłoszono 28-08-2015

III BIEG ULICZNY "SZLAKIEM ZABYTKÓW NYSY"

W dniu 20 września br. o godz. 14.00 odbędzie się III Bieg uliczny "Szlakiem zabytków Nysy".
więcej ...
Trasa biegu:
Start - Stadion Miejski
- ul. Kraszewskiego
- ul. Moniuszki
- Aleja Lompy
- ul. Celna
- Rynek
- ul. Wrocławska
- ul. Kolejowa - Rondo
- ul. Chodowieckiego
- ul. Kraszewskiego
Meta - Stadion Miejski 

Kategorie wiekowe:
1. Gimnazja - dziewczęta i chłopcy 1 x 2000 m
2. Od 17 do 25 lat - kobiety i mężczyźni 2 x 2000 m
3. Od 26 do 39 lat - kobiety i mężczyźni 2 x 2000 m
4. Od 40 do 55 lat - kobiety i mężczyźni 2 x 2000 m
5. Od 56 do 65 lat - kobiety i mężczyźni 2 x 2000 m
6. Powyżej 65 lat - kobiety i mężczyźni 2 x 2000 m

Prze biegiem głównym w godz. 11.00 - 13.00 na płycie głównej Stadionu odbędą się imprezy towarzyszące w kat.
- biegi przedszkolaków i uczniów kl. 0 na dystansie  50 m,
- biegi uczniów kl. I-II szkoły podstawowej na          dystansie 100 m,
- biegi uczniów kl. III-IV szkoły podstawowej na      dystansie 200 m,
- biegi uczniów kl. V - VI szkoły podstawowej na    dystansie 400 m,
- sztafeta rodzinna „Ja – przedszkolak, mama i    tata” na dystansie 50 m -100 m – 250 m,
- sztafeta rodzinna „Ja – uczeń, mama i tata” na    dystansie 100 m – 100 m – 200 m,
- biegi uczniów w kat. OPEN szkół podstawowych    na dystansie 800 m

Karty zgłoszeniowe do odbioru na Stadionie Miejskim oraz Krytej Pływalni oraz do pobrania tutaj.

Sponsor główny biegu - Intersnack.

mniej ...
#081
ogłoszono 24-08-2015

DEBLOWE MISTRZOSTWA NYSY W TENISIE ZIEMNYM

W dniu 29 sierpnia 2015r. o godz. 9.00 na kortach tenisowych na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbędą się Deblowe Mistrzostwa Nysy w Tenisie Ziemnym.
więcej ...

                                REGULAMIN
           DEBLOWYCH MISTRZOSTW NYSY
                       W TENISIE ZIEMNYM

1.Organizator:

Nyski Ośrodek Rekreacji.

2.Termin i miejsce:
Turniej odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2015r. Rozpoczęcie o godz. 9.00 na kortach tenisowych Stadionu Miejskiego przy ul. Kraszewskiego. W przypadku zgłoszenia większej ilości drużyn mecze finałowe rozegrane zostaną 30 sierpnia 2015r.

3.Zgłoszenia:
Zgłoszenia przyjmowane są w biurze kortów tenisowych w godz. 8.00 – 20.00 oraz bezpośrednio przed turniejem do godz. 8.45.

4.System gry:
Turniej rozgrywany będzie systemem pucharowym wraz z turniejem pocieszenia lub grupowym w zależności od ilości zgłoszeń. W obu przypadkach przed losowaniem zostanie dokonany podział par.

SYSTEM GRUPOWY – cztery grupy A, B, C, D, losowanie do grup z uwzględnieniem wyników z turnieju z roku 2014, w grupach każdy z każdym w kolejności wyznaczonej przez organizatora do 6 gemów przy stanie 6 : 6 tie-break. Przy równej ilości punktów decyduje różnica gemów. Z każdej grypy do play-off wchodzą osoby z pierwszego i drugiego miejsca. Zwycięzcy grup w ćwierćfinale grają systemem pucharowym: A1 z C2, B1 z D2, C1 z A2, D1 z B2. Do półfinału przechodzą zwycięzcy spotkań.

SYSTEM PUCHAROWY – losowanie z uwzględnieniem wyników z turnieju z roku 2014, mecze /zgodnie z „drabinką”/ do dwóch wygranych setów w przypadku wyniku 6 : 6 tie-break. 

5.Ubezpieczenie:
Uczestnictwo w Turnieju jest dobrowolne a zawody mają charakter wyłącznie rekreacyjny, uczestnicy nie są objęci przez Organizatora dodatkowym ubezpieczeniem NNW, każdy biorący w nich udział czyni to na własną odpowiedzialność. Wskazane jest, aby wszyscy uczestnicy Turnieju zasięgnęli konsultacji lekarskiej.

6.Nagrody:
W turnieju zasadniczym nagrodzone będą pary z miejsc I – IV.

W turnieju pocieszenia nagrodzeni zostaną zwycięzcy. 

7.Wpisowe:
Wpisowe wynosi 30,- zł od pary.

O wszystkich sprawach dotyczących rozgrywek decyduje Organizator zawodów.

Wszelkie dodatkowe informacje pod nr tel. 606 749 881.

                                             Dyrektor NOR

                                         Mirosław Aranowicz


mniej ...
#080
ogłoszono 24-08-2015

REGATY O "BŁĘKITNĄ WSTĘGĘ JEZIORA NYSKIEGO"

W dniach 22-23 sierpnia 2015 roku na Jeziorze Nyskim odbyły się Regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Nyskiego zorganizowane przez Nyski Ośrodek Rekreacji, Urząd Miejski w Nysie oraz Starostwo Powiatowe w Nysie. W regatach uczestniczyło 15 załóg - 29 zawodników reprezentowało 4 kluby.
więcej ...

Regulamin przewidywał uczestnictwo jednokadłubowych jachtów żaglowych
w klasach : „Wolna”, ”Omega”, „Optimist ” oraz klasa „470”.

Do klasy Wolnej zgłosiła się1 załoga, która nie została zakwalifikowana do zawodów.
Podczas regat rozegrano 5 wyścigów w każdej klasie.

Wyniki regat w poszczególnych klasach:

Klasa OPTIMIST:
I miejsce: Wiktor Orzeszko
II Karolina Jaroszyńska
III Marcel Kubański
IV Mateusz Prószyński
V Radek Jastrzębski
VI Adam Bartosz

Klasa 470
I Maciej Kaczmarek, Michał Kaczmarek
II Andrzej Buchert, Marek Buchert
III Bartosz Zawiałow, Andrzej Zawiałow

Klasa OMEGA
I Arkadiusz Cezara, Grzegorz Strzelecki, Jan Adamczyk
II Sylwester Lach, Robert Matyaszczyk, Piotr Wojciechowski
III Teodor Tokar, Bartek Winnik, Adam Stefanek
IV Leszek Francyk, Tadeusz Hoffman, Paula Michniewicz
V Andrzej Orzeszko, Aleksander Michniewicz, Marcin Kowalczy

Klasa Wolna – poza wyścigiem
Rafał Tyrala, Krystian Tyrała

Sędzią głównym regat był pan Tomasz Michalski, sekretarzem pan Marek Michalski.
Kierownikiem zabezpieczenia regat był p. Michał Grzeszczyszyn.
Regaty zakończono o godz. 14.30 uroczystym zamknięciem.
Puchary i szarfy  najlepszym załogom oraz dyplomy i nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników zawodów wręczali p. Marek Rymarz – zastępca Burmistrza Nysy i P. Małgorzata Bagińska - Główna Księgowa Nyskiego Ośrodka Rekreacji..   



mniej ...
#079
ogłoszono 22-08-2015

MISTRZOSTWA NYSY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ MĘŻCZYZN

W dniu 22  sierpnia 2015r. , na kąpielisku przy ul. Ujejskiego w Nysie odbyły się Mistrzostwa Nysy w Siatkówce Plażowej Mężczyzn im. Jakuba Zagai.
Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Nysy Pan Kordian Kolbiarz.
więcej ...

W turnieju wzięło udział 10  par z: Nysy, Wrocławia, Ratnowic, Lubina, Zielonej Góry, Ostródy oraz Częstochowy.

Turniej rozgrywany był systemem  „Brazylijskim” . Mecze eliminacyjne rozgrywane były 1 set do 15-stu, spotkania ćwierćfinałowe oraz półfinałowe 2 sety do 15-stu, natomiast mecz  finałowy 2 sety do 21.

W meczu o III miejsce spotkali się:
Adrian Niewiadomski / Marcin Krupa – Justin Ziółkowski / Aleksander Maziarz
Para Niewiadomski / Krupa  zwyciężyła wynikiem  w setach  2:0 ( 15:8, 15:6)

Mecz finałowy rozegrali:
Mateusz Biernat / Bartłomiej Dzikowicz – Maciej Kusaj / Dawid Bułkowski
Para Biernat Dzikowicz zwyciężyła wynikiem  w setach  2:0 ( 21:9, 21:15)

Wyniki końcowe:    
I miejsce - Mateusz Biernat / Bartłomiej Dzikowicz – Nysa
II miejsce - Maciej Kusaj / Dawid Bułkowski             – Częstochowa
III miejsce - Adrian Niewiadomski / Marcin Krupa    - Wrocław
IV miejsce - Justin Ziółkowski / Aleksander Maziarz
V-VIII miejsce – Mateusz Wierzbicki / Kamil Gmur 
Piotr Łuka / Bartłomiej Dykta 
Adam Rajski / Mateusz Nożewski
Patryk Napiórkowski / Jakub Macyra
IX – X miejsce – Szymon Zygmunt / Michał Bochniarz 
Łukasz Lubaczewski / Piotr Hernik

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali: Sędzia Główny – pan Tomasz Sajdak oraz sędzia – pan Marek Galanty.

Organizatorem Mistrzostw był Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, a zwycięzcy dodatkowo nagrodzeni zostali pucharami oraz nagrodami rzeczowymi,  które wręczał Dyrektor Nyskiego Ośrodka Rekreacji – pan Mirosław Aranowicz.

Patronat medialny zawodów zapewnili  – Radio Nysa, Radio Opole, Nowiny Nyskie, Radio DOXA, NysaOnline , OTO Nysa.pl oraz Regionalna Telewizja Opolska.


mniej ...
#078
ogłoszono 20-08-2015

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - 2O SIERPNIA

Do ostatnich już  zawodów organizowanych w ramach Czwartków Lekkoatletycznych 2015 zgłosiło się 125 dzieci i młodzieży, w tym rekordowa ilość  przedszkolaków – 47 dzieci. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:
więcej ...

PRZEDSZKOLAKI
Tor przeszkód
I miejsce – Milena Maj – 11,46 s
II miejsce – Laura Dmochowska – 12,22 s
III miejsce – Michał Gorząd – 12,35 s
IV miejsce – Laura Żukowska – 12,57 s
V miejsce – Filip Pepel – 13,19 s

Bieg na 50 m
I miejsce – Lena Rogowska – 11,50 s
II miejsce – Milena Maj – 11,70 s
III miejsce – Filip Pepel- 11,71 s
IV miejsce – Laura Żukowska – 12,06 s
V miejsce – Michał Gorząd – 12,22 s

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III
Bieg na 100 m - dziewczęta
I miejsce – Zuzia Król – 17,11 s
II miejsce – Nelly Kasperek – 17,84 s
III miejsce – Ola Malara – 17,94 s
IV miejsce – Zuzia Maj – 18,33 s
V miejsce – Wiktoria Adamów – 18,75 s

Bieg na 100 m - chłopcy
I miejsce – Tobiasz Kupis – 17,56 s
II miejsce – Wojtek Mazański – 17,61 s
III miejsce – Jakub Olejniczak – 17,87 s
IV miejsce – Adrian Malara – 18,03 s
V miejsce – Mariusz Wajskopf – 18,21 s

Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Ola Malara – 2,91 m
II miejsce – Hania Kownacka – 2,50 m
III miejsce – Anastazja Rumianowska – 2,58 m
IV miejsce – Nelly Kasperek – 2,30 m
IV miejsce – Wiktoria Adamów – 2,30 m
V miejsce – Monika Fiech – 2,10 m

Skok w dal - chłopcy
I miejsce – Adrian Malara – 3,05 m
II miejsce – Jakub Olejniczak – 2,75 m
III miejsce – Mariusz Wajskopf – 2,70 m
IV miejsce – Tobiasz Kupis – 2,57 m
V miejsce – Patryk Antkowicz – 2,46 m

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI
Bieg na 200 m - dziewczęta
I miejsce – Natalia Bentka – 32,51 s
II miejsce – Ola Strąk – 33,26 s
III miejsce – Kasia Ostrowska – 33,41 s
IV miejsce – Agata Chudy – 34,18 s
V miejsce – Julia Rogowska – 34,28 s

Bieg na 200 m - chłopcy
I miejsce – Denis Dudek – 31,41 s
II miejsce – Maciej Ryszewski – 32,78 s
III miejsce – Dominik Rydlewski – 34,82 s
IV miejsce – Adam Tarnowski – 35,07 s
V miejsce – Karol Grubiak – 36,56 s

Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Ola Strąk – 3,70 m
II miejsce – Kasia Ostrowska – 3,45 m
III miejsce – Natalia Bentka – 3,44 m
IV miejsce – Marta Słomska – 3,18 m
V miejsce – Agata Chudy – 3,17 m

Skok w dal - chłopcy
I miejsce – Denis Dudek – 3,68 m
II miejsce – Dominik Rydlewski – 3,57 m
III miejsce – Karol Grubiak – 3,40 m
IV miejsce – Adam Tarnowski – 3,38 m
V miejsce – Grzegorz Bury – 3,19 m

SZKOŁY GIMNAZJALNE
Bieg na 400 m - dziewczęta
I miejsce – Zuzanna Żukowska – 1.11,22 s
II miejsce – Marta Fiech – 1.28,81 s

Bieg na 400 m - chłopcy
I miejsce – Mateusz Olesiak – 1.09,28 s
II miejsce – Radosław Pawlik – 1.15,60 s
III miejsce – Michał Doński – 1.16,25 s

Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Zuzanna Żukowska – 3,70 m
II miejsce – Marta Fiech – 3,23 m

Skok w dal – chłopcy
I miejsce – Mateusz Olesiak – 4,00 m
II miejsce – Michał Doński – 3,42 m
III miejsce – Radosław Pawlik – 3,35 m

Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze, które wręczali Wiceburmisrz Nysy Pan Marek Rymarz oraz Dyrektor Nyskiego Ośrodka Rekreacji Pan Mirosław Aranowicz.

Organizatorem zawodów był Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.

mniej ...
#077
ogłoszono 20-08-2015

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE  - RANKING KOŃCOWY

Najlepszymi zawodnikami całego cyklu czwartków lekkoatletycznych, nagrodzonymi dyplomami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi  zostali:
więcej ...

PRZEDSZKOLAKI
I miejsce – Filip Pepel – 119 pkt.
II miejsce – Lena Rogowska – 88 pkt.
III Miejsce – Michał Gorząd – 66 pkt.
IV miejsce – Kacper Buczma – 44 pkt.
V miejsce –  Laura Żukowska – 41 pkt.
VI miejsce – Łukasz Kocierz – 29 pkt.

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III
DZIEWCZĘTA
I miejsce – Ola Malara – 90 pkt.
II miejsce – Zuzanna Król – 49 pkt.
III miejsce – Wiktoria Adamów – 45 pkt.
IV miejsce – Hanna Kownacka – 37 pkt.
V miejsce – Zuzanna Maj – 35 pkt.
V miejsce – Bianka Telatyńska – 35 pkt.

CHŁOPCY
I miejsce – Jakub Olejniczak – 102 pkt.
II miejsce – Mariusz Wajskopf– 61 pkt.
III miejsce – Adrian Malara – 53 pkt.
IV miejsce – Wojciech Mazański – 52 pkt.
V miejsce – Adam Rydlewski – 42 pkt
VI miejsce – Patryk Antkowicz – 39 pkt.

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI
DZIEWCZĘTA
I miejsce – Katarzyna Ostrowska  – 80 pkt.
II miejsce – Ola Strąk – 73 pkt.
III miejsce – Natalia Bentka – 64 pkt.
IV miejsce – Agnieszka Dudek – 61 pkt.
V miejsce – Aleksandra Janusz – 60 pkt.
VI miejsce – Agata Chudy – 54 pkt.
VI miejsce – Julia Rogowska – 54 pkt.

CHŁOPCY
I miejsce – Dominik Rydlewski – 69 pkt.
II miejsce – Adam Tarnowski – 66 pkt.
III miejsce – Maciej Ryszewski – 65 pkt.
IV miejsce – Denis Dudek – 56 pkt.
V miejsce – Filip Leja – 54 pkt.
VI miejsce – Daniel Hund – 48 pkt.

SZKOŁY GIMNAZJALNE
DZIEWCZĘTA
I miejsce – Zuzanna Żukowska – 70 pkt.
II miejsce – Julia Dudek – 55 pkt.
III miejsce – Małgorzata Polak – 37 pkt.
IV miejsce – Agata Krawczyk – 34 pkt.
V miejsce – Aleksandra Stefanowicz – 31 pkt.
VI miejsce – Wiktoria Bagrowska – 28 pkt.

CHŁOPCY
I miejsce – Piotr Hajdas – 49 pkt.
II miejsce – Mateusz Jemielewski – 44 pkt.
III miejsce – Tomasz Szymków – 40 pkt.
IV miejsce – Szymon Kotygin – 35 pkt.
V miejsce – Michał Doński – 34 pkt.
VI miejsce – Kacper Smakulski – 27 pkt.

mniej ...
#074
ogłoszono 17-08-2015

ZŁOTA ŚRUBA JEZIORA NYSKIEGO

W dniu 16.08.2015r Nyski Ośrodek Rekreacji zorganizował Zawody Motorowodne o Złotą Śrubę Jeziora Nyskiego im. Bogdana Sadowskiego.
Zapraszamy do zapoznania się z relacją.
więcej ...
Do współorganizacji zawodów włączył się JET SKI Nysa oraz WOPR NYSA.
Impreza rozpoczęła się o godzinie 11:00. 
Sędziami zawodów byli panowie: Krzysztof Zbrojkiewicz – Prezes Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego okręg Śląski, 
Jarosław Białochławek – Prezes WOPR Nysa, Janusz Stajak – Prezes JETSKI Nysa oraz Mirosław Aranowicz – Dyrektor Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
W zawodach uczestniczyło 16 zawodników, którzy startowali w 3 klasach: łodzie motorowodne do 90 KM, łodzie motorowodne powyżej 90 KM  oraz skutery motorowodne.
 
Wyniki Zawodów: 

Klasa łodzie motorowe do 90 KM (T2):

1.Michał Grzeszczyszyn – NOR
2.Piotr Hoffmann – WOPR
3.Marek Buchert – WOPR
4.Paweł Wierzbicki – WOPR/NOR
5.Dawid Białochławek - WOPR
 

Klasa łodzie motorowe powyżej 90 KM (T3):

1.Paweł Sępowicz
2.Cezary Tkaczuk
3.Tomasz Czarnoba
 

Klasa skutery motorowodne (T1):

1.Jarosław Sobczak
2.Rafał Ciepły
3.Sebastian Krawczyk
4.Mirosław Dudzik
5.Artur Jabłoński
6.Krzysztof Jaworski
7.Dariusz Drozdek
8.Fabrizio di Bugno
 
Zwycięzcy każdej kategorii uhonorowani zostali wstęgą i pucharem, wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki.

Puchary ufundowane zostały przez rodzinę p. Bogdana Sadowskiego  żonę p. Dorotę Sadowską i  syna Krzysztofa.

Zawodników ubezpieczyła Agencja Allianz Małgorzata Wojciechowska (ul. Wincentego Pola 2 w Nysie).

Współprowadzącym imprezę był pan Janusz Stajak Prezes JET SKI Nysa.

Nagrody i puchary wręczali: 
Krzysztof Sadowski, Piotr Bobak - Zastępca Burmistrza Nysy, Mirosław Aranowicz - Dyrektor NOR, Krzysztof Zbrojkiewicz – Prezes Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego okręg Śląski
mniej ...
#066
ogłoszono 04-08-2015

NABÓR

Ogłoszenie o naborze na stanowisko ratownika wodnego

więcej ...
Nyski Ośrodek Rekreacji w Skorochowie ogłasza nabór na stanowisko ratownika wodnego
- ilość etatów –1
okres zatrudnienia – od 1 września 2015 do 28 lutego 2016 roku 
Wynagrodzenie : 2000,00zł brutto
Praca w systemie dwuzmianowym 
Kandydaci na w/w stanowisko powinni posiadać ukończony kurs ratownika wodnego śródlądowego lub kurs starszego ratownika wodnego oraz kurs KPP
Zakres obowiązków: zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających w wodzie
Termin składania podań wraz z dokumentacją potwierdzającą uprawnienia 
do dnia 31 sierpnia 2015 roku.

Wymagane dokumenty:
1)Życiorys z opisem dotychczasowej działalności zawodowej.
2) List motywacyjny.
3) Kserokopie świadectw pracy.
4) Kserokopia dokumentu tożsamości.
5) Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie.
6) Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach, uprawnieniach do pracy na stanowisku ratownika wodnego.
7) Oświadczenie o treści: „Posiadam pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystam w pełni z praw publicznych, nie byłem (byłam) karany (karana) za przestępstwo popełnione umyślnie”.
8) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania konkursowego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (D. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
9) Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach

Dokumenty można składać osobiście lub pocztą na adres :
Nyski Ośrodek Rekreacji z/s w Skorochowie
Skorochów
48-300 Nysa

Więcej informacji o naborze można uzyskać pod numerami telefonu:
77 433 20 26 wew. 24


Dyrektor NOR
Mirosław Aranowicz

mniej ...
#062
ogłoszono 20-07-2015

KRYTA PŁYWALNIA

W dniach 25 lipca - 13 września br. Kryta Pływalnia czynna codziennie w godz. 13.00 - 21.00.
Zapraszamy
więcej ...

mniej ...
#040
ogłoszono 19-06-2015

KĄPIELISKO JEZIORO NYSKIE

Kąpielisko nad Jeziorem Nyskim czynne :
poniedziałek - niedziela 10.00 - 18.00

Wypożyczalnia sprzętu pływającego czynna w godzinach:
poniedziałek- piątek 10.00-18.00
sobota- niedziela 10.00-19.00
#039
ogłoszono 19-06-2015

KĄPIELISKO MIEJSKIE

Kąpielisko Miejskie czynne w godzinach:
poniedziałek - niedziela 10.00 - 19.00
#001
ogłoszono 2-05-2015

Recepcja - pokoje

Zapraszamy do wynajmowania domków campingowych. 

Szczegóły w zakładce JEZIORO > CENNIK DOMKÓW.

ogłoszono 14-08-2015

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RANKING ZAWODNIKÓW

Najlepsze wyniki po zakończeniu sześciu „Czwartków LA” uzyskali zawodnicy:
więcej ...

PRZEDSZKOLAKI
I miejsce – Filip Pepel – 105 pkt.
II miejsce – Lena Rogowska – 77 pkt.
III Miejsce – Michał Gorząd – 52 pkt.
IV miejsce – Kacper Buczma – 41 pkt.
V miejsce –  Łukasz Kocierz – 29 pkt.

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III
DZIEWCZĘTA
I miejsce – Ola Malara – 72 pkt.
II miejsce – Zuzanna Król – 36 pkt.
III miejsce – Bianka Telatyńska  – 35 pkt.
IV miejsce – Wiktoria Adamów – 32 pkt.
V miejsce – Natalia Soloch – 25 pkt.

CHŁOPCY
I miejsce – Jakub Olejniczak – 85 pkt.
II miejsce – Mariusz Wajskopf– 47 pkt.
III miejsce – Wojtek Mazański – 43 pkt.
IV miejsce – Oskar Skirzewski – 38 pkt.
V miejsce – Adrian Malara – 36 pkt.

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI
DZIEWCZĘTA
I miejsce – Kasia Ostrowska  – 63 pkt.
II miejsce – Agnieszka Dudek – 61 pkt.
III miejsce – Ola Janusz – 60 pkt.
IV miejsce – Ola Strąk – 54 pkt.
V miejsce – Natalia Bentka – 46 pkt.

CHŁOPCY
I miejsce – Filip Leja – 54 pkt.
II miejsce – Dominik Rydlewski – 52
II miejsce – Adam Tarnowski – 52 pkt.
III miejsce – Maciej Ryszewski – 51 pkt.
IV miejsce – Daniel Hund – 48 pkt.
V miejsce – Denis Dudek – 36 pkt.

SZKOŁY GIMNAZJALNE
DZIEWCZĘTA
I miejsce – Julia Dudek  – 55 pkt.
II miejsce – Zuzanna Żukowska – 50 pkt.
III miejsce – Małgorzata Polak – 37 pkt.
IV miejsce – Agata Krawczyk – 34 pkt.
V miejsce – Aleksandra Stefanowicz – 31 pkt.

CHŁOPCY
I miejsce – Piotr Hajdas – 49 pkt.
II miejsce – Mateusz Jemielewski – 44 pkt.
III miejsce – Tomasz Szymków – 40 pkt.
IV miejsce – Szymon Kotygin – 35 pkt.
V miejsce – Kacper Smakulski – 27 pkt.

mniej ...
ogłoszono 13-08-2015

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - 13 SIERPNIA

Do VI zawodów organizowanych w ramach Czwartków Lekkoatletycznych 2015 zgłosiło się 102 dzieci i młodzieży. Najlepsze wyniki uzyskali:
więcej ...

PRZEDSZKOLAKI
Tor przeszkód
I miejsce – Filip Pepel – 15,38 s
II miejsce – Lena Rogowska – 15,46 s
III miejsce – Laura Dmochowska – 16,13 s
IV miejsce – Kinga Pfeifer – 16,38 s
V miejsce – Ryszard Białczyk – 17,18

Bieg na 50 m
I miejsce – Lena Rogowska – 10,62 s
II miejsce – Bartek Paluch – 10,63 s
III miejsce – Filip Pepel – 10,80 s
IV miejsce – Kinga Pfeifer – 10,84 s
V miejsce –Tomasz Tarnowski – 11,68 s

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III
Bieg na 100 m - dziewczęta
I miejsce – Zuzanna Król – 17,12 s
II miejsce – Nelly Kasperek – 17,63 s
III miejsce – Ola Malara – 18,17 s
IV miejsce – Wiktoria Adamów – 18,68 s
V miejsce –Lena Paluch – 19,07 s

Bieg na 100 m - chłopcy
I miejsce – Wojtek Mazański – 17,60 s
II miejsce – Adam Rydlewski – 17,84 s
III miejsce – Adrian Malara – 18,00 s
IV miejsce – Mariusz Wajskopf – 18,52 s
V miejsce – Mikołaj Oleś – 18,53 s

Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Ola Malara – 2,60 m
II miejsce – Wiktoria Adamów – 2,55 m
III miejsce – Marta Herman – 2,30 m
III miejsce – Zuzanna Król – 2,30 m
III miejsce – Nelly Kasperek – 2,30 m
IV miejsce – Bianka Telatyńska – 2,23 m
V miejsce – Oliwia Słobodzian – 1,88 m
V miejsce – Kamila Słobodzian – 1,88 m
V miejsce – Wiktoria Dykta – 1,88 m

Skok w dal - chłopcy
I miejsce – Adrian Malara – 2,95 m
II miejsce – Mariusz Wajskopf – 2,68 m
III miejsce – Mikołaj Oleś – 2,54 m
IV miejsce – Adam Rydlewski – 2,50 m
V miejsce – Wojtek Mazański – 2,27 m

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI
Bieg na 200 m - dziewczęta
I miejsce – Ola Strąk – 33,50 s
II miejsce – Natalia Bentka – 33,57 s
III miejsce – Kasia Ostrowska – 34,30 s
IV miejsce – Ola Janusz – 36,54 s
V miejsce –Weronika Jonientz – 36,57 s

Bieg na 200 m - chłopcy
I miejsce – Maciej Ryszewski – 32,36 s
II miejsce – Dominik Rydlewski – 34,34 s
III miejsce – Adam Tarnowski – 34,74 s
IV miejsce – Jacob Herman – 38,57 s
V miejsce – Paweł Doński – 40,53 s

Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Ola Strąk – 3,48 m
II miejsce – Kasia Ostrowska – 3,35 m
III miejsce – Agata Chudy – 2,90 m
IV miejsce – Julia Rogowska – 2,85 m
V miejsce – Weronika Jonientz – 2,83 m

Skok w dal - chłopcy
I miejsce – Maciej Ryszewski – 3,44 m
II miejsce – Adam Tarnowski – 3,38 m
III miejsce – Jacob Herman – 3,08 m
IV miejsce – Paweł Doński – 2,70 m

Rzut piłeczką palantową - dziewczęta
I miejsce – Agnieszka Dudek – 27,30 m
II miejsce – Aleksandra  Janusz – 19,50 m
III miejsce – Nadia Raczyńska – 18,90 m
IV miejsce – Zuzanna Wójcik – 17,50 m
V miejsce – Klaudia Gancarz – 16,10 m

Rzut piłeczką palantową - chłopcy
I miejsce – Dominik Rydlewski – 32,00 m
II miejsce – Daniel Hubka – 19,50 m

SZKOŁY GIMNAZJALNE
Bieg na 400 m - dziewczęta
I miejsce – Julia Dudek – 1.26,20 s
II miejsce – Małgorzata Polak – 1.35,18 s

Bieg na 400 m - chłopcy
I miejsce – Paweł Jaeckel – 1.08,79 s
II miejsce – Tomasz Styrcz – 1.13,00 s
III miejsce – Szymon Kotygin – 1.15,73 s
IV miejsce – Michał Doński – 1.16,19 s
V miejsce –Tomasz Kłapkowski – 1.45,12 s

Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Małgorzata Polak – 2,62 m

Skok w dal – chłopcy
I miejsce – Paweł Jaeckel – 3,65 m

Rzut piłeczką palantową – dziewczęta
I miejsce – Julia Dudek – 32,00 m

Rzut piłeczką palantową - chłopcy
I miejsce – Michał Doński – 41,20 m
II miejsce – Tomasz Kłapkowski – 33,80 m

Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.

Ostatnie zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015” odbędą się 20 sierpnia. Wyłonieni zostaną wtedy najlepsi zawodnicy całego cyklu zmagań sportowych.
Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.

mniej ...
ogłoszono 12-08-2015

MISTRZOSTWA NYSY W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ MĘŻCZYZN

W dniu 22 sierpnia br. o godz. 9.00 na kąpielisku przy ul. Ujejskiego odbędą się Mistrzostwa Nysy w siatkówce plażowej mężczyzn im. Jakuba Zagai.
więcej ...

Wpisowe - 30,00 zł od pary

PROGRAM:
8.00 - 8.45 - zapisy
9.00 - rozpoczęcie zawodów
16.00 - mecz o III miejsce
18.00 - mecz finałowy

W przypadku większej ilości zawodników mecze półfinałowe i finał zostaną rozegrane 23 sierpnia br.

                             REGULAMIN
I. Organizatorzy:
Nyski Ośrodek Rekreacji, Urząd Miejski w Nysie.

II. Termin i miejsce:
1. Plaża kąpieliska przy ul. Ujejskiego w Nysie – 22 sierpnia 2015r.
2. Zapisy drużyn przyjmowane są do godziny 8.45
3. Odprawa techniczna dla drużyn o godz. 9.00.
4. Pierwszy mecz turnieju rozpoczyna się  o godz. 9:15 (niepunktualne przybycie na zawody będzie bezwzględnie karane walkowerem).
5. Wszystkie informacje dotyczące rozgrywek są na bieżąco umieszczane na oficjalnej stronie Turnieju: www.nor.nysa.pl.

III. Uczestnictwo i system rozgrywek:
1. Uczestnictwo w turnieju jest dobrowolne a zawody mają charakter wyłącznie rekreacyjny, uczestnicy nie są objęci przez Organizatora dodatkowym ubezpieczeniem NNW, każdy biorący w nich udział czyni to na własną odpowiedzialność. Wskazane jest, aby wszyscy uczestnicy zawodów zasięgnęli konsultacji lekarskiej. Organizator zapewnia opiekę medyczną.
2. Zawodnik przed pierwszym turniejem w którym startuje,  jest zobowiązany do podpisania oświadczenia  o ubezpieczeniu i stanie zdrowia.
3. Uczestnikami mogą być osoby, które do dnia turnieju ukończyły 16 lat.
4. Zawody zostały zgłoszone do Wydziału Siatkówki Plażowej OZPS.
5. Turniej ma charakter otwarty.
6. Mecze rozgrywane będą zgodnie z aktualną wersją "Oficjalnych Przepisów Gry w Siatkówkę Plażową PZPS".
7. Mecze będą rozgrywane system brazylijskim (w przypadku większej ilości drużyn nie wykluczamy wstępnych eliminacji z wyłączeniem najlepszych drużyn z rankingu).
8. Mecze mogą być rozgrywane systemem grupowym.
9. System rozgrywek turnieju zostanie tak zaplanowany, aby każdy zgłoszony zespół rozegrał minimum dwa spotkania.
10. Mecze eliminacyjne będą rozgrywane na jednym boisku w formie jednego seta
(do 21 pkt z przewagą dwóch punktów).
11. Mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i finałowe rozgrywane będą na jednym boisku w formie do dwóch wygranych setów (do 21 pkt z przewagą dwóch punktów w przypadku 3 seta – do 15 punktów z przewagą dwóch punktów).
12. Przerwy między meczami wynoszą 5 min. (w sytuacji, gdy zespół gra mecz po meczu, przerwa może być przedłużona do 10 min.)

IV. Zgłoszenia i wpisowe:
1. W turniejach mogą uczestniczyć pary, które:
• Zgłoszą wcześniej swój udział do organizatora, do 20 sierpnia br.  poprzez przesłanie zgłoszenia na adres Nyskiego Ośrodka Rekreacji  plywalnia@nor.nysa.pl 
• Zgłoszą się do zawodów bezpośrednio przed turniejem do godz. 8.45
2. Wpisowe do turnieju wynosi: 30,00 zł od pary. W ramach wpisowego wszyscy startujący zawodnicy otrzymają od organizatorów talony żywieniowe.

V. Nagrody
1. Zwycięzcy turnieju otrzymają puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
VI. Prawa i obowiązki drużyn:
1. Każda drużyna przystępując do rozgrywek wyraża zgodę na warunki uczestnictwa określone niniejszym regulaminem.
2. Zawody będą prowadzić sędziowie OZPS, przeszkoleni z zakresu siatkówki plażowej.  Zawodnicy proszeni są o zachowanie fair-play. 
3. Drużyny muszą występować w jednolitych koszulkach. Zespół nie spełniający tego wymogu przegrywa spotkanie walkowerem.
4. Za zniszczenia obiektu lub jego wyposażenia wszelkie koszty związane z jego naprawą ponoszą zawodnicy zespołu.
5. Drużyny w trakcie trwania zawodów odpowiedzialne są za osoby towarzyszące im oraz zobowiązane są do niesienia czynnej pomocy w jawnych przypadkach naruszenia porządku publicznego.
6. W przypadku, gdy turniej będzie rozgrywany w ciągu dwóch dni, to zespół który po pierwszym dniu będzie zajmował miejsce upoważniające go do gry drugiego dnia nie stawi się na zawody, zostanie automatycznie zdyskwalifikowany i przesunięty na ostatnie miejsce w danym turnieju, bez prawa do nagrody.
VII. Postanowienia końcowe:
1. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w powyższym regulaminie.
2. Wpisowe do rozgrywek nie podlega zwrotowi.
3. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zmianę terminu z przyczyn od niego niezależnych.
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione lub zagubione.
5. W sprawach spornych lub nie objętych regulaminem decyduje obecny na turnieju Przedstawiciel organizatora.

Dyrektor NOR

Mirosław Aranowicz

mniej ...
ogłoszono 10-08-2015

ZAWIADOMIENIE O REGATACH

W dniach 22-23 sierpnia br. zapraszamy na "Regaty o Błękitną Wstęgę Jeziora Nyskiego".
22. sierpnia otwarcie regat o godzinie 11.00
Szczegóły w zakładce.
więcej ...

ZAWIADOMIENIE O REGATACH

Puchar „ Błękitna Wstęga Jeziora Nyskiego ”

Nyski Ośrodek Rekreacji - Skorochów 22-23.08.2015r.

1. TERMIN I MIEJSCE

Regaty będą w rozgrywane na Jeziorze Nyskim w dniach 22-23.08.2015r.

2. ORGANIZATOR Nyski Ośrodek Rekreacji

3. PRZEPISY Regaty zostaną rozegrane zgodnie z „Przepisami” zdefiniowanymi w Przepisach regatowych żeglarstwa

ISAF na lata 2013 - 2016

4. KLASY Regaty zostaną rozegrane w następujących klasach jednokadłubowych: „OPTIMIST”, „OMEGA”, „WOLNA” i „470”. Warunkiem wyróżnienia i klasyfikacji klasy jest start i udział w całych regatach minimum 3 jachtów w danej klasie.

5. WARUNKI UCZESTNICTWA I ZGŁOSZENIA

5.1 W regatach mogą uczestniczyć zawodnicy posiadający uprawnienia wynikające z Kodeksu Uprawnień ISAF oraz następujące dokumenty, które należy przedstawić podczas procedury zgłoszeniowej:

  • dowód wpłaty wpisowego (20 PLN od osoby);

  • ubezpieczenie OC

  • patent upoważniający do prowadzenia jachtu.

  • zawodnicy niepełnoletni muszą dołączyć zgodę rodziców lub prawnych opiekunów na udział w regatach,

5.2 Zgłoszenia wstępne należy składać w Biurze NOR w Skorochowie ( tel. 077 433 20 26 ). Zgłoszenia imienne jachtów przyjmowane będą w dniu 23.08.br. w  godz.8.00 – 10.00 w sekretariacie regat.

Na dwie godziny przed planowanym startem do pierwszego wyścigu zostaje zamknięta lista startujących.

6. PROGRAM REGAT

Sobota 22.08.2015 08.00 – 10.00 Przyjmowanie zgłoszeń, 11.00 – Otwarcie regat, 11.55 – Sygnał Ostrzeżenia do I-go wyścigu dnia,

Niedziela 23.08.2015- 10.55 – Sygnał Ostrzeżenia do I-go wyścigu dnia, uroczyste zakończenie regat godzinę po zakończeniu ostatniego wyścigu.

7. PUNKTACJA

7.1 Stosowany będzie System Małych Punktów, wg Dodatku „A” PRŻ. W klasie „Wolnej” nie przewiduje się stosowania formuł pomiarowych i wyrównawczych.

7.2 Planowane jest rozegranie 5 wyścigów. Przy rozegraniu już 1 wyścigu regaty uznaje się za ważne.

7.3 W przypadku rozegrania 5 wyścigów, 1 najgorszy rezultat zostanie odrzucony

7.4 Nie klasyfikuje się zawodników, którzy nie ukończyli żadnego wyścigu lub zostali w nim zdyskwalifikowani.

8. INSTRUKCJA ŻEGLUGI Instrukcja Żeglugi będzie dostępna w Biurze Regat po zakończeniu procedury zgłoszeniowej.

9. TRASY Regaty zostaną rozegrane na trasie trójkątnej.

10. SYSTEM KAR Dodatek „P” PRŻ nie będzie miał zastosowania.

11. ZASTRZEŻENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Wszyscy uczestnicy biorą udział w regatach na własną odpowiedzialność. Żadna z czynności wykonana lub nie wykonana przez organizatorów nie zwalnia uczestników regat od ponoszenia odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę spowodowaną przez zawodnika lub jego jacht wynikającą z udziału w regatach.

12. NAGRODY Zawodnicy, którzy zajmują miejsce 1 otrzymują „Błękitną Wstęgę” i  nagrody okolicznościowe. Pozostali upominki.

13. PRAWO DO WIZERUNKU

Zgłaszając się do regat zawodnik wyraża zgodę na bezpłatne wykorzystanie swego wizerunku przez sponsorów podczas zdjęć, filmów i innych reprodukcji w czasie trwania regat oraz we wszystkich materiałach dotyczących regat.

ORGANIZATOR


mniej ...
ogłoszono 06-08-2015

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - 6 SIERPNIA

W dniu 6.08.2015 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbyły się V zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015” . W zawodach wzięło udział  104 dzieci i młodzieży. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:
więcej ...

PRZEDSZKOLAKI
Tor przeszkód
I miejsce – Lena Rogowska – 12,16 s
II miejsce – Laura Żukowska – 12,50 s
III miejsce – Michał Gorząd – 12,67 s
IV miejsce – Filip Pepel – 13,16 s
V miejsce – Łukasz Kocierz – 13,97 s

Bieg na 50 m
I miejsce – Lena Rogowska – 10,64 s
II miejsce – Filip Pepel – 10,69 s
III miejsce – Laura Żukowska – 10,70 s
IV miejsce – Michał Gorząd – 10,75 s
V miejsce – Łukasz Kocierz- 12,69 s

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III
Bieg na 100 m - dziewczęta
I miejsce – Zuzanna Maj – 17,80 s
II miejsce – Ola Malara – 18,64 s
III miejsce – Hanna Kownacka – 19,31 s
IV miejsce – Roksana Brząkała – 20,09 s
V  miejsce – Wiktoria Dykta – 20,58 s

Bieg na 100 m - chłopcy
I miejsce – Jakub Olejniczak – 17,74 s
II miejsce – Adrian Malara – 18,08 s
III miejsce – Mariusz Wajskopf – 18,26 s
IV miejsce – Krzysztof  Pawlik – 18,64 s
V miejsce – Patryk Antkowicz – 19,28 s

Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Zuzanna Maj – 2,70 m
II miejsce – Małgorzata Brzezińska – 2,65 m
III miejsce – Ola Malara – 2,63 m
IV miejsce – Hanna Kownacka – 2,47 m
V  miejsce – Roksana Brząkała – 2,44 m

Skok w dal - chłopcy
I miejsce – Jakub Olejniczak – 3,02 m
II miejsce – Adrian Malara – 2,86 m
III miejsce – Krzysztof  Pawlik – 2,60 m
IV miejsce – Mikołaj Oleś – 2,56 m
V  miejsce – Patryk Antkowicz – 2,45 m

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI
Bieg na 200 m - dziewczęta
I miejsce – Ola Janusz – 34,97 s
II miejsce – Nina Słobodzian – 36,48 s
III miejsce – Agnieszka Dudek – 36,53 s
IV miejsce – Wiktoria Gełgut – 37,68 s
V  miejsce – Julia Rogowska – 37,81 s

Bieg na 200 m - chłopcy
I miejsce – Gracjan Figura – 30,80 s
II miejsce – Mateusz Wieczorek – 35,28 s
III miejsce – Adam Tarnowski – 35,44 s
IV miejsce – Wiktor Pliś – 38,02 s
V  miejsce – Filip Leja – 42,61 s

Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Ola Janusz – 3,18 m
II miejsce – Agata Chudy – 3,10 m
III miejsce – Ivana Liber – 2,95 s
IV miejsce – Wiktoria Gełgut – 2,79 s
V  miejsce – Iga Dziadkiewicz – 2,29 m

Skok w dal - chłopcy
I miejsce – Gracjan Figura – 3,35 m
II miejsce – Mateusz Wieczorek – 3,33 m
III miejsce – Adam Tarnowski – 3,27 m
IV miejsce – Wiktor Pliś – 2,84 m
IV  miejsce – Filip Leja – 2,84 m

Rzut piłeczką palantową - dziewczęta
I miejsce – Agnieszka Dudek – 30,00 m
II miejsce – Nina Słobodzian – 27,30 m
III miejsce – Joanna Kocierz – 20,80 m
IV miejsce – Julia Rogowska – 19,50 m
V  miejsce – Natalia Kijas – 17,80 m

Rzut piłeczką palantową - chłopcy
I miejsce – Mateusz Wieczorek- 28,80 m
II miejsce – Filip Leja – 27,60 m
III miejsce – Gracjan Figura – 25,00 m
IV miejsce – Daniel Hubka – 17,50 m

SZKOŁY GIMNAZJALNE
Bieg na 400 m - dziewczęta
I miejsce – Julia Dudek – 1.32,06 s
II miejsce – Małgorzata  Polak – 1.47,71 s
III miejsce – Julia Stalka – 1.48,22 s

Bieg na 400 m - chłopcy
I miejsce – Radosław Pawlik – 1.13,46 s
II miejsce – Szymon Kotygin – 1.20,00 s
III miejsce – Adrian Janczak – 1.33,69 s

Skok w dal - dziewczęta
I miejsce – Julia Dudek – 3,38 m
II miejsce – Małgorzata Polak – 3,33 m
III miejsce – Izabela Drabik – 2,91 m
IV miejsce – Julia Stalka – 2,69 m

Rzut piłeczką palantową - chłopcy
I miejsce – Szymon Kotygin – 40,00 m
II miejsce – Adrian Janczak – 37,30 m
III miejsce – Paweł Kocierz – 25,40 m


Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.

Były to piąte zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015”. Kolejne spotkania odbędą się w dniach 13 i 20 sierpnia.
Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.

mniej ...
ogłoszono 23-07-2015

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - 23 LIPCA

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją
więcej ...

mniej ...
ogłoszono 30-07-2015

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - 30 LIPCA

W dniu 30.07.2015 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbyły się IV zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015” . Do zawodów zgłosiło się 135 dzieci i młodzieży. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:


więcej ...
 

W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:

 

PRZEDSZKOLAKI

Tor przeszkód

I miejsce – Laura Żukowska – 13,10 s

II miejsce – Michał Gorząd – 13,38 s

III miejsce – Filip Pepel – 14,01 s

IV miejsce – Hania Jurczyk – 14,57 s

V miejsce – Kacper Buczma – 14,91 s

 

Bieg na 50 m

I miejsce – Laura Żukowska – 10,92 s

II miejsce – Filip Pepel – 11,38 s

III miejsce – Michał Gorząd – 12,09 s

IV miejsce – Tomasz Tarnowski – 12,10 s

V miejsce – Hania Jurczyk – 12,11 s

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III

Bieg na 100 m - dziewczęta

I miejsce – Zuzanna Lizon – 17,53 s

II miejsce – Zuzanna Król – 18,00 s

III miejsce – Ola Malara – 19,11 s

IV miejsce – Małgorzata Brzezińska – 19,28 s

V  miejsce – Hanna Kownacka – 19,60 s

 

Bieg na 100 m - chłopcy

I miejsce – Oskar Skirzewski – 17,12 s

II miejsce – Tobiasz Kupis – 17,46 s

III miejsce – Wojtek Mazański – 17,91 s

IV miejsce – Jakub Olejniczak – 18,22 s

V miejsce – Mariusz Wajskopf – 18,48 s

 

Skok w dal - dziewczęta

I miejsce – Ola Malara – 2,73 m

II miejsce – Zuzanna Król – 2,49 m

III miejsce –Zuzanna Lizon – 2,45 m

IV miejsce – Wiktoria Adamów – 2,44 m

V  miejsce – Małgorzata Brzezińska – 2,40 m

 

Skok w dal - chłopcy

I miejsce – Jakub Olejniczak – 2,86 m

II miejsce – Oskar Skirzewski – 2,80 m

III miejsce – Tobiasz Kupis – 2,70 m

IV miejsce – Jakub Łuć – 2,43 m

V miejsce – Mariusz Wajskopf – 2,37 m

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI

Bieg na 200 m - dziewczęta

I miejsce – Natalia Bentka – 34,27 s

II miejsce – Aleksandra Strąk – 34,64 s

III miejsce – Katarzyna Ostrowska – 34,99 s

IV miejsce – Paulina Włodarczyk – 36,58 s

V miejsce – Nina Słobodzian – 37,05 s

 

Bieg na 200 m - chłopcy

I miejsce – Dominik Rydlewski – 35,43 s

II miejsce – Adam Tarnowski – 35,98 s

III miejsce – Daniel Hund – 36,16 s

IV miejsce – Jacob Herman – 37,68

V miejsce – Wiktor Pliś – 38,24 s

 

Skok w dal - dziewczęta

I miejsce – Aleksandra Strąk – 3,53 m

II miejsce – Katarzyna Ostrowska – 3,52 m

III miejsce – Natalia Bentka – 3,47 m

IV miejsce – Zuzanna Terteka – 2,60 m

V miejsce – Małgorzata Chełpa – 2,31 m

 

Skok w dal - chłopcy

I miejsce – Adam Tarnowski – 2,89 m

II miejsce – Jacob Herman – 2,70 m

III miejsce – Wiktor Pliś – 2,44 m

 

Rzut piłeczką palantową - dziewczęta

I miejsce – Nina Słobodzian – 26,40 m

II miejsce – Paulina Włodarczyk – 18,00 m

III miejsce – Natalia Kijas – 14,80 m

IV miejsce – Karolina Łukaszyńska – 13,00 m

V miejsce – Nikola Seis – 12,70 m

 

Rzut piłeczką palantową - chłopcy

I miejsce – Daniel Hund – 26,70 m

II miejsce – Filip Leja – 26,80 m

III miejsce – Dominik Rydlewski – 26,70 m

III miejsce – Mikołaj Raczek – 26,70 m

IV miejsce – Konrad Jemielewski – 24,20 m

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

Bieg na 400 m - dziewczęta

I miejsce – Zuzanna Żukowska – 1.11,64 s

II miejsce – Martyna Tarnowska – 1.20,64 s

III miejsce – Aleksandra Stefanowicz – 1.28,64 s

 

Bieg na 400 m - chłopcy

I miejsce – Tomasz Szymków – 1.07,10 s

II miejsce – Błażej Wasiak – 1.16,84 s

III miejsce – Szymon Kotygin – 1.27,22 s

 

Skok w dal - dziewczęta

I miejsce – Zuzanna Żukowska – 3,63 m

II miejsce – Martyna Tarnowska – 3,05 m

 

Skok w dal - chłopcy

I miejsce – Błażej Wasiak – 3,70 m

 

Rzut piłeczką palantową - dziewczęta

I miejsce – Aleksandra Stefanowicz – 20,60 m

 

Rzut piłeczką palantową - chłopcy

I miejsce – Tomasz Szymków – 40,00 m

 

 

Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.


Były to czwarte zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015”. Kolejne spotkania odbędą się w dniach 6, 13, 20 sierpnia.

Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.

mniej ...
ogłoszono 28-07-2015

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - RANKING ZAWODNIKÓW

Najlepsze wyniki po zakończeniu pięciu „Czwartków LA” tj. 9, 16, 23, 30 lipca oraz 6 sierpnia br. uzyskali zawodnicy:

więcej ...

PRZEDSZKOLAKI
I miejsce – Filip Pepel – 87 pkt.
II miejsce – Lena Rogowska – 57 pkt.
III Miejsce – Michał Gorząd – 52 pkt.
IV miejsce – Kacper Buczma – 41 pkt.
V miejsce –  Łukasz Kocierz – 29 pkt.

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III
DZIEWCZĘTA
I miejsce – Ola Malara – 54 pkt.
II miejsce – Bianka Telatyńska – 25 pkt.
III miejsce – Hanna Kownacka  – 24 pkt.
III miejsce – Ola Smakulska – 24 pkt.
IV miejsce – Laura Żukowska – 22 pkt.
IV miejsce – Ula Kocierz – 22 pkt.
IV miejsce – Małgorzata Brzezińska – 22 pkt.
V miejsce – Kinga Ternik – 21 pkt.
V miejsce – Roksana Brząkała – 21 pkt.

CHŁOPCY
I miejsce – Jakub Olejniczak – 85 pkt.
II miejsce – Oskar Skirzewski – 38 pkt.
III miejsce – Patryk Antkowicz – 33 pkt.
IV miejsce – Mateusz Sosulski – 32 pkt.
V miejsce – Mariusz Wajskopf – 31 pkt.

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI
DZIEWCZĘTA
I miejsce – Ola Janusz  – 51 pkt.
II miejsce – Agnieszka Dudek – 47 pkt.
III miejsce – Kasia Ostrowska – 46 pkt.
IV miejsce – Nina Słobodzian – 45 pkt.
V miejsce – Iwana Liber – 39 pkt.

CHŁOPCY
I miejsce – Filip Leja – 54 pkt.
II miejsce – Daniel Hund – 48 pkt.
III miejsce – Denis Dudek – 36 pkt.
IV miejsce – Adam Tarnowski – 35 pkt.
V miejsce – Dominik Rydlewski – 33 pkt.

SZKOŁY GIMNAZJALNE
DZIEWCZĘTA
I miejsce – Zuzanna Żukowska – 50 pkt.
II miejsce – Julia Dudek  – 35 pkt.
III miejsce – Agata Krawczyk – 34 pkt.
IV miejsce – Aleksandra Stefanowicz – 31 pkt.
V miejsce – Wiktoria Bagrowska – 28 pkt.

CHŁOPCY
I miejsce – Piotr Hajdas – 49 pkt.
II miejsce – Mateusz Jemielewski – 44 pkt.
III miejsce – Tomasz Szymków – 40 pkt.
IV miejsce – Kacper Smakulski – 28 pkt.
V miejsce – Szymon Kotygin – 27 pkt.


mniej ...
ogłoszono 16-07-2015

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE - 16 LIPCA 2015

W dniu 16.07.2015 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Kraszewskiego odbyły się II zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015” .
więcej ...
Do zawodów zgłosiło się 126 dzieci i młodzieży z: Nysy, Aleksandrowa Łódzkiego, Przełęku, Kałkowa, Opola, Goświnowic, Swarzędza, Wrocławia, Korfantowa, Ennis, Niemodlina, Prusinowic, Jeleniej Góry, Warszawy oraz Muszyny. Dzieci i młodzież rywalizowali ze sobą w konkurencjach:   bieg na 50 m, 100 m oraz 400 m, tor przeszkód dla przedszkolaków oraz rzut piłeczką palantową.

W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:


PRZEDSZKOLAKI

Tor przeszkód

I miejsce – Filip Pepel – 11,22 s

II miejsce – Wojtek Durejko – 12,13 s

III miejsce – Lena Rogowska – 12,47 s

 

Bieg na 50 m

I miejsce – Lena Rogowska – 11,05 s

II miejsce – Filip Pepel – 11,44 s

III miejsce – Hania Jurczyk – 12,29 s

 

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – III

Bieg na 100 m chłopców

I miejsce – Mikołaj Antczak – 18,54 s

II miejsce – Rafał Krupa – 18,60 s

III miejsce – Patryk Antkowicz – 18,88 s

 

Bieg na 100 m dziewczęta

I miejsce – Ola Smakulska – 19,86 s

II miejsce – Kalina Kusterka – 19,89 s

III miejsce – Bianka Telatyńska – 20,44 s


SZKOŁY PODSTAWOWE KL. IV - VI

Bieg na 200 m chłopców

I miejsce – Denis Dudek – 31,35 s

II miejsce – Maciej Ryszewski – 32,00 s

III miejsce – Dominik Rydlewski – 35,10 s

 

Bieg na 200 m dziewczęta

I miejsce – Kasia Ostrowska – 33,01 s

II miejsce – Maja Dumańska – 34,28 s

III miejsce – Ola Janusz – 34,56 s

 

Rzut piłeczką palantową chłopcy

I miejsce – Daniel Hund – 40,00 m

II miejsce – Michał aczek – 34,00 m

III miejsce – Denis Dudek – 32,70 m

 

Rzut piłeczką palantową dziewczęta

I miejsce – Wiktoria Dyrek – 30,40 m

II miejsce – Agnieszka Dudek – 28,00 m

III miejsce – Julia Rogowska – 24,70 m

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE

Bieg na 400 m chłopców

I miejsce – Piotr Hajdas – 1.05,63 s

II miejsce – Mateusz Jemielewski – 1.12,88 s

III miejsce –Marek Zabłotni – 1.14,94 s

 

Bieg na 400 m dziewczęta

I miejsce – Zuzanna Żukowska – 1.11,45 s

II miejsce – Izabela Tarasek – 1.13,49 s

III miejsce – Agata Krawczyk – 1.16,58 s

 

Rzut piłeczką palantową chłopcy

I miejsce – Oskar Nowosad – 63,00 m

II miejsce – Piotr Hajdas – 55,50 m

III miejsce – Mateusz Jemielewski – 50,70 m

 

Rzut piłeczką palantową dziewczęta

I miejsce – Julia Dudek – 32,30 m

II miejsce – Wiktoria Bagrowska – 28,00 m

III miejsce – Agata Krawczyk – 24,70 m

 

Uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze.

 

Były to drugie zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015”. Kolejne spotkania odbędą się w dniach 23, 30 lipca oraz 6, 13, 20 sierpnia.

Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.

mniej ...
ogłoszono 09-07-2015

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

W dniu 9 lipca br. odbyły się pierwsze  zawody w ramach cyklicznej imprezy sportowej Nyskiego Ośrodka Rekreacji - "Czwartki Lekkoatletyczne 2015". Zawody organizowane są na Stadionie Miejskim w Nysie przy ul. Kraszewskiego.
więcej ...
 

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Dyrektor Nyskiego Ośrodka Rekreacji – Pan Mirosław Aranowicz.

Do zawodów zgłosiło się 70 dzieci i młodzieży z: Nysy, Katowic, Prusinowic, Szczawina, Wrocławia oraz Ennis, którzy rywalizowali ze sobą w konkurencjach:   bieg na 50 m, 100 m oraz 400 m, tor przeszkód dla przedszkolaków, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal.

W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli:


PRZEDSZKOLAKI

Tor przeszkód

I miejsce – Filip Pepel – czas 15,78 s

II miejsce – Łukasz Kocierz – czas 16,34 s

III miejsce – Kacper Buczma – czas 25,50 s

 

Bieg na 50 m

I miejsce – Filip Pepel – czas 10,94 s

II miejsce – Kacper Buczma – czas 13,22 s

III miejsce – Łukasz Kocierz – czas 13,32 s

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. I – III

Bieg na 100 m chłopcy

I miejsce – Jakub Olejniczak – czas 18,25 s

II miejsce – Mikołaj Antczak – czas 18,50 s

III miejsce – Mateusz Sosulski – czas 19,52 s

 

Bieg na 100 m dziewczęta

I miejsce – Ula Kocierz – czas 21,40 s

II miejsce – Laura Żukowska – czas 22,07 s

III miejsce – Kinga Ternik – czas 23,06 s

 

Skok w dal chłopcy

I miejsce – Jakub Olejniczak – 290 cm

II miejsce – Mikołaj Antczak – 260 cm

III miejsce – Mateusz Sosulski – 190 cm

 

Skok w dal dziewczęta

I miejsce – Natalia Soloch – 179 cm

II miejsce – Kinga Ternik – 166 cm

III miejsce – Ula Kocierz – 144 cm

 

SZKOŁA PODSTAWOWA KL. IV - VI

Bieg na 200 m chłopcy

I miejsce – Denis Dudek – czas 31,90 s

II miejsce – Łukasz Biela – czas 32,38 s

III miejsce – Jakub Soloch – czas 35,51 s

 

Bieg na 200 m dziewczęta

I miejsce – Natalia Zatorska – czas 28,82

II miejsce – Ola Janusz – czas 30,00 s

III miejsce – Iwona Liber – czas 39,97 s

 

Skok w dal chłopcy

I miejsce – Jakub Soloch – 349 cm

II miejsce – Daniel Hund – 346 cm

III miejsce – Denis Dudek – 334 cm

 

Skok w dal dziewczęta

I miejsce – Ola Janusz – 330 cm

II miejsce – Iwona Liber – 273 cm

III miejsce – Kornelia Kalisz – 187 cm

 

Rzut piłeczką palantową chłopcy

I miejsce – Łukasz Biela – 41,00 m

II miejsce – Mateusz Dejewski – 20,00 m

 

Rzut piłeczką palantową dziewczęta

I miejsce – Natalia Zatorska – 31,50 m

II miejsce – Maja Kimla – 13,00 m

 

SZKOŁA GIMNAZJALNA

Bieg na 400 m chłopców

I miejsce – Piotr Hajdas – czas 1.01,41 s

II miejsce – Mateusz Jemielewski – czas 1.09,12 s

III miejsce – Mariusz Woźniak – czas 1.13,78 s

 

Bieg na 400 m dziewczęta

I miejsce – Natalia Łęska – czas 1.19,84 s

II miejsce – Małgorzata Kocierz – czas 1.21,18 s

III miejsce – Alicja Tomaszewska – czas 1.22,44 s

 

Skok w dal chłopcy

I miejsce – Piotr Hajdas – 444 cm

II miejsce – Mateusz Jemielewski – 401 cm

III miejsce – Krystian Jemielewski – 385 cm

 

Skok w dal dziewczęta

I miejsce – Małgorzata Kocierz – 352 cm

II miejsce – Alicja Tomaszewska – 315 cm

III miejsce – Wiktoria Bagrowska – 272 cm

 

Rzut piłeczką palantową chłopcy

I miejsce – Piotr Hajdas – 51,00 m

II miejsce ex aequo – Mateusz Jemielewski, Krystian Jemielewski – 48,00 m

III miejsce – Mariusz Woźniak – 41,50 cm

 

Rzut piłeczką palantową dziewczęta

I miejsce – Natalia Łęska – 35,00 m

 

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali medale, dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodycze które wręczali: Z-ca Naczelnika Wydziału Rozwoju Polityki Społecznej - Pani Zofia Kajling - Rudzka oraz Kierownik Nyskiego Ośrodka Rekreacji – Pan Jan Taramina.

 

Były to pierwsze zawody w ramach „Czwartków lekkoatletycznych 2015”. Kolejne spotkania odbędą się w dniach 16, 23, 30 lipca oraz 6, 13, 20 sierpnia.

Organizatorem zawodów jest Nyski Ośrodek Rekreacji a współorganizatorem Urząd Miejski w Nysie. Sponsor główny zawodów – Intersnack.

mniej ...
ogłoszono 22-06-2015

CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE

W okresie lipiec - sierpień br. na Stadionie Miejskim w Nysie przy ul. Kraszewskiego odbędzie się cykl zawodów sportowych w ramach Czwartków lekkoatletycznych.
więcej ...

PROGRAM:
Zawody biegowe na dystansie:

  • 100 m w kat. szkół podst. klas I - III dziewcząt i chłopców
  • 200 m w kat. szkół podst. klas IV - VI dziewcząt i chłopców
  • 400 m w kat. szkół gimnazjalnych dziewcząt i chłopców
  • 50 m w kat. przedszkolaków
  • tor przeszkód w kat. przedszkolaków
  • rzut piłeczką palantową lub skok w dal

Zawody odbędą się o godz. 10.00 w dniach:
9, 16, 23, 30 lipca
6, 13, 20 sierpnia

Zapisy przyjmowane są w dniu zawodów od. godz. 9.00.

Serdecznie zapraszamy

Sponsor główny zawodów: Intersnack Poland

mniej ...
ogłoszono 26-06-2015

KĄPIELISKO MIEJSKIE - gry dla dzieci

W okresie lipiec – sierpień będą organizowane na kąpielisku gry i zabawy dla dzieci oraz elementy gry w piłkę siatkową i koszykową.

wtorki, czwartki, soboty 
w godzinach: 12.00 – 13.00.
więcej ...
zdjęcia z ostatnich zajęć ...
mniej ...

Regulamin ścianki wspinaczkowej

  1. Warunkiem koniecznym rozpoczęcia wspinania jest zapoznanie się z regulaminem oraz podpisanie oświadczenia o zobowiązaniu się do jego stosowania.
  2. Należy wspinać się w strojach niekrępujących ruchu oraz obuwiu sportowym. Zabronione jest wspinanie bez obuwia.
  3. Wspinanie odbywa się na własną odpowiedzialność.
  4. Osoby niepełnoletnie mogą wspinać się wyłącznie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.
  5. Ponadto, osoby, które nie ukończyły 16 lat, mogą się wspinać wyłącznie pod bezpośrednią opieką rodziców/prawnych opiekunów lub instruktora podczas zorganizowanych zajęć. Osoby takie nie mogą tez samodzielnie asekurować.
  6. Początkujący mają obowiązek zgłosić się do operatora ściany. Operator dokonuje instruktarzu wstępnego w zakresie asekuracji górnej.
  7. Dyżurny operator odpowiada za bezpieczeństwo na ścianie. Należy bezwzględnie stosować się do jego poleceń.
  8. Operator ma prawo usunąć osoby nie stosujące się do regulaminu lub jego zaleceń z terenu ściany.
  9. Obowiązuje absolutny zakaz wspinania oraz asekurowania pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających oraz spożywanie ich na terenie ścianki.
  10. Asekurować innych, szczególnie z dolną asekuracją, mogą wyłącznie osoby robiące to prawidłowo. Ocena należy do dyżurnego operatora.
  11. Wspinanie z dolną asekuracją dozwolone jest dla osób z ukończonym kursem wspinaczkowym lub przeszkolonych przez instruktora wspinaczki (na podstawie okazanego zaświadczenia); - ocena poprawności należy do instruktora (pod warunkiem, że jest na ścianie), asekuracja dolna jest możliwa także podczas zorganizowanych zajęć z instruktorem. Operator ma prawo zabronić wspinaczki z dolną asekuracją, nawet jeśli wspinający się udokumentuje że przeszedł przeszkolenie w tym zakresie.
  12. Zabronione jest wszelkie postępowanie zagrażające bezpieczeństwu własnemu lub innych użytkowników ściany, w szczególności:
    • przeszkadzanie w asekuracji lub wspinaniu
    • wspinanie nad lub pod inną osobą
    • asekurowanie w oddaleniu od ściany
  13. Osoba wspinająca się może ważyć maksymalnie do 1,5 razy więcej niż osoba asekurująca!
  14. Do zmian w systemach asekuracji (liny do asekuracji górnej - wędki, stanowiska, ekspresy itp.) oraz przekręcania i oznaczania chwytów upoważniona jest wyłącznie obsługa ściany.
  15. Bezpośrednio pod ścianą powinny znajdować się wyłącznie osoby aktualnie wspinające się oraz asekurujący. Na zeskoku ściany nie wolno zostawiać ani kłaść żadnych przedmiotów i sprzętu. Niedopuszczalne jest też pozostawianie przyrządów asekuracyjnych wpiętych w linę.
  16. Wspinacze są obowiązani do używania wyłącznie sprzętu sprawnego technicznie, posiadającego atest (UIAA, CE, DIN).
  17. Podczas wspinania zabronione jest chwytanie się spitów, ringów oraz stanowisk
  18. Zabrania się zbyt szybkiego opuszczania wspinaczy zjeżdżających pod ścianę.
  19. Zabronione jest huśtanie się na linach, wciąganie po linach do góry oraz inne wykorzystanie sprzętu i urządzeń niezgodne z ich prawidłowym przeznaczeniem.
  20. Asekurować należy bezpiecznie i skutecznie wg najlepszych zasad, oszczędzając sprzęt i wyposażenie ściany. Asekurujący ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo wspinacza.
  21. Wszelkie zauważone usterki techniczne lub niebezpieczne sytuacje wspinający się są zobowiązani zgłaszać dyżurnemu operatorowi.

Forteczna wieża ciśnień

Wieża, zwana niegdyś Bismarckturm - na cześć kanclerza Otto von Bismarcka - wybudowana została najprawdopodobniej w 1870 roku (chociaż niektóre źródła podają rok 1907). Podobne "pomniki” powstawały wówczas w całej Europie, a nawet na całym świecie i wszystkie pełniły nie tylko funkcje monumentalną, ale również były miejscem wszelkich uroczystości narodowo-patriotycznych. Później wieża była również atrakcją turystyczną regionu, mauzoleum Hindenburga i żołnierza niemieckiego (ponoć jego duch wciąż błąka się po okolicy, narzekając iż został niesprawiedliwie rozstrzelany za zbrodnię, której nie popełnił). A ponieważ od 1924 roku za pomocą instalacji w wieży zaopatrywano całą Nysę w wodę, stąd późniejsza nazwa budynku: wieża ciśnień.

POŁOŻENIE OBIEKTU

Sezon 2014/2015 zakończony. Zapraszamy w listopadzie 2015.

Regulamin Sztucznego Lodowiska

  1. Sztuczne lodowisko jest obiektem administrowanym przez Nyski Ośrodek Rekreacji.
  2. Lodowisko jest otwarte w dni powszednie od godz. 8.00 do 21.00 , w soboty i niedziele od godz. 9.00 do 21.00.
  3. Każdy korzystający z lodowiska przebywa na nim na własną odpowiedzialność.
  4. Dzieci do lat 7 mogą przebywać na tafli lodowiska w obecności pełnoletniego opiekuna, który odpowiada za bezpieczeństwo i właściwe zachowanie dziecka.
  5. Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 obiekt rezerwowany jest dla dzieci i młodzieży szkolnej w grupach zorganizowanych pod nadzorem opiekuna – nauczyciela.
  6. Korzystanie z lodowiska odbywa się w tercjach 45 minutowych.
  7. Na tafli lodowiska może przebywać maksymalnie 50 osób.
  8. Korzystanie z szatni jest bezpłatne.
  9. Nakazuję się jazdę w rękawiczkach, szczególnie dla małych dzieci.
  10. Na tafli lodowiska należy zachować maksymalną ostrożność i stosować się do zaleceń obsługi.
  11. Zarządzający nie odpowiada za rzeczy pozostawione, zagubione lub zniszczone na terenie obiektu a nie oddanych do depozytu.
  12. W czasie przebywania na tafli zabrania się :
    • wchodzenia w obuwiu bez łyżew,
    • jazdy na długich łyżwach (panczenach),
    • jazdy z kijem hokejowym lub innym przedmiotem stanowiącym zagrożenie dla pozostałych użytkowników lodowiska,
    • jazdy z dzieckiem na ręku,
    • urządzania wyścigów, niebezpiecznych zabaw, potrącania, podcinania, wykonywania skoków i gwałtownych hamowań,
    • zabrania się jazdy w kierunku przeciwnym do nakazanego,
    • siadania na bandach, tafli lodu,
    • palenia tytoniu, picia alkoholu, przebywania w stanie nietrzeźwym, pod wpływem środków odurzających na terenie całego obiektu,
    • wprowadzania zwierząt,
    • wnoszenia na lód napoi, pożywienia i spożywania ich podczas jazdy,
    • rzucania śnieżkami i jakimikolwiek przedmiotami,
    • skuwania lodu i niszczenia band łyżwami.
  13. O wszelkich aktach wandalizmu lub innych niebezpiecznych zdarzeniach należy natychmiast informować obsługę zarządzającego.
  14. W przypadku stwierdzenia szkody, osoba odpowiedzialna za dokonanie zniszczeń zostanie za nią obciążona materialnie.
  15. Każdy korzystający z lodowiska jest zobligowany do zapoznania się z powyższym regulaminem i przestrzegania jego zasad.
  16. Osoby nie stosujące się do postanowień niniejszego regulaminu zostaną usunięte z lodowiska.

CENNIK USŁUG SZTUCZNEGO LODOWISKA

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 174/2015 Burmistrza Nysy z dnia 30 marca 2015r.

Opłaty za korzystanie z lodowiska z zastrzeżeniem, że jedna tura trwa 45 min. - tury zaczynaja się o pełnych godzinach.

bilet normalny
(do 1 godz. lekcyjnej)
6,00 zł
bilet ulgowy
(do 1 godz. lekcyjnej)
3,50 zł
karnet normalny
(8 godz. lekcyjnych)
42,00 zł
karnet ulgowy
(8 godz. lekcyjnych)
24,00 zł
karnet rodzinny
dla 3 osób 8 wejść
80,00 zł
wynajem lodowiska
45 minut (do 50 osób)
210,00 zł
wypożyczenie łyżew 4,50 zł
ostrzenie łyżew 3,50 zł
wypożyczenie łyżew
bilet szkolny
2,50 zł
depozyt 1,50 zł
bilet norm. na imprezę
sportową na lodzie
6,00 zł
bilet ulgowy na imprezę
sportową na lodzie
3,50 zł
publikacja 8,10 zł
widokówka 1,20 zł

Bilet i karnet ulgowy przysługuje:

  • dzieciom od lat 4 – na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka,
  • młodzieży szkolnej i studentom – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej,
  • emerytom i rencistom – na podstawie legitymacji emeryta lub rencisty bądź dowodu osobistego przedłożonego wraz z aktualnym odcinkiem emerytury lub renty,
  • inwalidom i osobom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności oraz ich opiekunom – na podstawie dokumentu potwierdzającego inwalidztwo lub stopień niepełnosprawności.
Zamieszczanie ogłoszeń reklamowych
format do A4 16,00 zł / miesiąc
format do A3 45,00 zł / miesiąc
format do A2 75,00 zł / miesiąc
format do A1 110,00 zł / miesiąc
format do A0 160,00 zł / miesiąc
powyżej formatu A0 do indywidualnych negocjacji

Od 1 grudnia 2009 roku mieszkańcy Nysy i okolic, po 20 latach przerwy mogą korzystać z profesjonalnego lodowiska, które zostało zainstalowane na kortach tenisowych stadionu miejskiego przy ul. Kraszewskiego. Do dyspozycji mieszkańców – Nyski Ośrodek Rekreacji udostępnił płytę lodowiska sztucznie mrożonego o powierzchni 20m x 40m. Wokół tafli lodowiska znajdują się bandy samokotwiące w lodzie o wysokości 1,2 m. Przy lodowisku znajdują pomieszczenia kasy, ogrzewanej szatni wraz z wypożyczalnią łyżew na 115 par oraz punkt gastronomiczny.

System ziębniczy tafli lodowiska spełnia warunki techniczne pozwalające na korzystanie z lodowiska przy temp. powietrza do +10°C. Do pielęgnacji lodu zakupiono maszynę "rolbę", która umożliwia czyszczenie oraz struganie tafli.

Obiekt jest czynny w sezonie zimowym w zależności od warunków temperaturowych.

otwarte od 3 listopada
poniedziałek - piątek8:00 - 21:00
sobota - niedziela9:00 - 21:00
POŁOŻENIE OBIEKTU

Boisko - Sierpień 2015


12345678910111213141516171819202122232425262728293031
SoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPn

10:00-10:30
10:30-11:00
11:00-11:30
11:30-12:00
12:00-12:30
12:30-13:00
13:00-13:30
13:30-14:00
14:00-14:30
14:30-15:00
15:00-15:30
15:30-16:00
16:00-16:30
16:30-17:00
17:00-17:30
17:30-18:00
18:00-18:30
18:30-19:00
19:00-19:30
19:30-20:00
20:00-20:30
20:30-21:00
wolne
szkoły
laskarki
MOW
Skrzat/Żak
Orlik I
Orlik I/II
Tomart
Konradowa
S.Kożuch
Sękowice

REGULAMIN KORZYSTANIA Z KOMPLEKSU BOISK SPORTOWYCH - MOJE BOISKO 2012

  1. Boiska są czynne w następujących terminach:
    planowe zajęcia szkolne dla uczniów nyskich szkół
    poniedziałek - piątek 8:00 - 15:00
    boiska dostępne dla wszystkich chętnych
    poniedziałek - piątek 15:30 - 21:00
    sobota 10:00 - 21:00
    niedziela 10:00 - 21:00
  2. Zajęcia sportowe "ogólnodostępne" koordynuje pełniący dyżur instruktor sportu.
  3. Osoby korzystające z boisk obowiązane są do wpisywania się do rejestru użytkowników.
  4. Dopuszcza się możliwość rezerwacji korzystania z boiska u instruktora sportu.
  5. Teren objęty jest ciągłym monitoringiem.
  6. Warunkiem korzystania z obiektu jest posiadanie odpowiedniego stroju i obuwia sportowego z zastrzeżeniem pkt. 7 "a" (na boisku piłkarskim dopuszcza się obuwie z małymi korkami z tworzywa sztucznego).
  7. W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom i korzystania z boisk zgodnie z ich przeznaczeniem - zabrania się:
    1. używania butów piłkarskich na wysokich i metalowych korkach oraz kolców
    2. wprowadzania i użytkowania sprzętu innego niż zgodnego z przeznaczeniem boisk, na przykład. rower, motorower, deskorolka, rolki itp.
    3. niszczenia urządzeń sportowych i płyty boiska
    4. wchodzenia na ogrodzenie i urządzenia sportowe
    5. palenia tytoniu i spożywania alkoholu
    6. zaśmiecania
    7. przeszkadzania w zajęciach lub grze
    8. zakłócania porządku i używania słów wulgarnych
    9. wprowadzania zwierząt
    10. korzystania z boisk bez zgody instruktora sportu
    11. przebywania i korzystania z obiektów poza godzinami otwarcia
  8. NOR nie ponosi odpowiedzialności za wypadki powstałe w trakcie korzystania z obiektu.
  9. Użytkownicy korzystają z boisk na własną odpowiedzialność i odpowiadają za wyrządzone szkody.
  10. Osoby korzystające z obiektu mogą korzystać z pomieszczeń socjalnych.
  11. Za zniszczenia powstałe w czasie korzystania z boisk odpowiedzialność materialną ponoszą osoby korzystające.
  12. Korzystanie z boisk jest bezpłatne.
  13. Korzystający z obiektu są zobowiązani do przestrzegania niniejszego regulaminu,
  14. a w szczególności do uwag instruktora sportu.
  15. W sytuacji niekorzystnych warunków atmosferycznych o korzystaniu z boisk decyduje instruktor sportu.
  16. W miesiącach lipiec i sierpień obowiązuje odrębny harmonogram korzystania z obiektu.
  17. Rozstrzygnięcia dotyczące zgodnego z postanowieniami pkt. 7 korzystania z boisk podejmuje instruktor sportu, który w zależności od sytuacji może:
    • nakazać zmianę obuwia sportowego
    • zwrócić uwagę na niewłaściwe, niegodne z regulaminem zachowanie
    • nakazać opuszczenie terenu boisk
  18. Nadzór nad "Orlikeim 2012" i przestrzeganiem regulaminu pełni Kierownik Zespołu Obiektów Nyskiego Ośrodka Rekreacji

Kompleks boisk przy ul. Kordeckiego, zbudowany w ramach programu Moje Boisko - Orlik 2012, jest dostępny dla wszystkich mieszkańców.

W ramach budowy Orlika wykonano: boisko piłkarskie, boisko wielofunkcyjne do piłki siatkowej i koszykówki oraz budynek sanitarno-szatniowy. Zamontowano również 8 słupów oświetleniowych.

Nowy kompleks sportowy jest doskonałym miejscem do spędzania czasu wolnego dla dzieci i młodzieży oraz organizacji wielu imprez i rozgrywek.

Koszt budowy Orlika wyniósł ok. 1 040 000 zł, który obejmował również budowę przez gminę Nysa, kanalizacji sanitarnej, deszczowej oraz sieci energetycznej. Dla porównania średni koszt budowy Orlików w 2008 r. w kraju, wyniósł 1,35 mln zł. Gmina sfinansowała 1/3 kosztów tej inwestycji. Reszta środków finansowych pochodziła z budżetu państwa i Urzędu Marszałkowskiego w Opolu.

GODZINY OTWARCIA
od marca - codziennie10.00 - 21.00
POŁOŻENIE OBIEKTU

Regulamin korzystania ze Skateparku

  1. Urządzenia Skateparku przeznaczone są wyłącznie do jazdy na łyżworolkach, deskorolkach i rowerach BMX
  2. Wskazane jest używanie hełmów, rękawic, nakolanników, ochraniaczy nadgarstków oraz używanie odpowiedniego obuwia
  3. Chodzenie po konstrukcjach, przebywanie w strefie najazdów oraz zeskoków z przeszkód jest zabronione.
  4. Jazda i przebywanie na terenie Skatepatrku osób, znajdujących się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających jest zabronione.
  5. Użytkownicy korzystają ze Skateparku na własną odpowiedzialność. Za wypadki jakie mogą się wydarzyć podczas jazdy, nie spowodowane zaniedbaniami administratora Skateparku, odpowiadają osoby korzystające z urządzeń.
  6. Użytkowników Skateparku ostrzega się przed niebezpieczeństwem korzystania z boiska podczas złej pogody – opady deszczu i śniegu.
  7. Zabrania się przebywania bez opieki dorosłych dzieciom poniżej 8 lat.
  8. W przypadku osób niepełnoletnich, odpowiedzialność ponoszą rodzice lub prawni opiekunowie.
  9. Zabrania się jazdy pojazdami o napędzie silnikowym.
  10. Zabrania się wprowadzania zwierząt.
  11. Zabrania się malowania graffiti, bojek, palenia papierosów, używania alkoholu, narkotyków, oraz wnoszenia szklanych butelek.
  12. Na terenie Skateparku obowiązuje kultura i uprzejmość wobec innych użytkowników.
  13. Osoby nie przestrzegające Regulaminu zostaną wyproszone z terenu Skateparku.
UWAGA!!!

NIE PRZCENIAJ SWOICH MOŻLIWOŚCI, NIE WYKONUJ AKROBACJI BEZ SPORTOWEGO PRZYGOTOWANIA

Skate Park otwarto 21 października 2010 w przy ul. Aleja Lompy.

Wykonawcą inwestycji była firma American Ramp Company z Missouri w USA. Obiekt, który oficjalnie oddano do użytku, jest obecnie najnowocześniejszym w kraju. Należy do najbardziej ekskluzywnej serii X, posiada metalową konstrukcję, na którą jest 20 lat gwarancji oraz trzy warstwowe podłoże jezdne.

W Skate Parku w Nysie po raz pierwszy w Polsce zamontowano przeszkody, które są replikami amerykańskich, takich jak: Las Vegas bench oraz Jersey barier.

GODZINY OTWARCIA
1 maja - 30 września9.00 - 22.00
1 października - 30 kwietnia9.00 - 19.00

Nyska Ekstremlandia to ok. 60 elementów do ćwiczenia akrobatycznych trików na dwóch i czterech kółkach. Rampy, poręcze i inne przeszkody ustawiono na powierzchni prawie 1300 m². Obiekt został ogrodzony i oświetlony, docelowo teren zostanie też objęty monitoringiem. Wybudowano także chodnik pieszo-rowerowy prowadzący do skateparku.

Zaintalowane urządzenia:
  • Jarsey Barier
  • Bank Ramp
  • Grand Rail
  • Pyramid Section
  • Bowl
  • Halt pipe
  • Stairs
  • Marble benche
POŁOŻENIE OBIEKTU

Korty tenisowe - Sierpień 2015


Kort nr 1


PnWtSrCzPtSoNd

8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
godziny ogólnodostępne
rezerwacja

Kort nr 2


PnWtSrCzPtSoNd

8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
godziny ogólnodostępne
rezerwacja

Kort nr 3


PnWtSrCzPtSoNd

8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
godziny ogólnodostępne
rezerwacja

Kort nr 4


PnWtSrCzPtSoNd

8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
godziny ogólnodostępne
rezerwacja

Kort nr 5


PnWtSrCzPtSoNd

8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
godziny ogólnodostępne
rezerwacja

Stadion miejski - Sierpień 2015


12345678910111213141516171819202122232425262728293031
SoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPn

8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
11:00-12:00
12:00-13:00
13:00-14:00
14:00-15:00
15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:00-20:00
20:00-21:00
wolne
mecz Podzamcze
trening Podzamcze
mecz Oldboje

Stadion Miejski ul.Kraszewskiego w Nysie
Gospodarz Obiektu - tel. 669 730 222
Kierownik Zespołu Obiektów - Jan Taramina - tel. 606 749 881

Regulamin Stadionu Miejskiego


Stadion Miejski jest czynny:
  • w sezonie letnim (od 1 maja do 30 września) od poniedziałku do soboty w godz. 7.00 - 21.00, a w niedzielę oraz święta w czasie uzgodnionym z gospodarzem obiektu,
  • poza sezonem letnim (od 1 października do 30 kwietnia) od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00, w sobotę i w niedzielę oraz w święta w czasie uzgodnionym z Gospodarzem Obiektu
    1. Wszelkiego rodzaju zajęcia sportowo – rekreacyjne, zawody, treningi odbywają się w uzgodnieniu z Gospodarzem Obiektu i muszą być wpisane w ogólny harmonogram korzystania ze stadionu.
    2. Dzieci i młodzież muszą podczas zajęć wychowania fizycznego, treningów, zawodów przebywać pod opieką trenerów, instruktorów, nauczycieli, innych opiekunów.
    3. Prawo do wjazdu pojazdem mechanicznym na teren stadionu mają osoby posiadające karnet lub bilet parkingowy zakupiony u gospodarza obiektu. W szczególnych przypadkach / organizatorzy imprez, kluby, obsługa / mogą wjeżdżać po wcześniejszym uzgodnieniu z gospodarzem stadionu.
    4. Pojazdy mogą poruszać się z prędkością nie przekraczającą 15 km/h.
    5. Parkingi na terenie stadionu są płatne, niestrzeżone
    6. Na terenie obiektu zabrania się:
      • wnoszenia i spożywania alkoholu oraz innych środków odurzających
      • niszczenia urządzeń i sprzętu oraz drzew, krzewów i zieleni stadionu
      • zanieczyszczania obiektu
      • wjazdu nieupoważnionym pojazdom
      • wprowadzania psów i innych zwierząt
      • zakaz jazdy rowerem po koronie, bieżni i obu płytach boiska
      • przebywania na stadionie po godzinach jego zamknięcia
      • prowadzenia działalności gospodarczej i handlu obnośnego bez zezwolenia administratora obiektu
    7. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy niniejszego regulaminu będą usuwane z terenu stadionu niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania o wykroczeniach.
    8. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego podpisania na czas nieokreślony.
    Nysa, dnia 1 stycznia 2002 r.

    Regulamin kortów tenisowych

    1. Do korzystania z kortów uprawnione są osoby mające bilet, karnet, kartę wolnego wstępu upoważniającą do korzystania z obiektu.
    2. Bilety należy nabyć u Gospodarza Kortów lub w biurze NOR.
    3. Opłata za korty pobierana jest zgodnie z cennikiem opłat zatwierdzonym Zarządzeniem Burmistrza Nysy nr 401/2007 z dnia 31 grudnia 2007.
    4. Wejście na korty musi być uzgodnione z Gospodarzem Kortów, który wyznacza kort do gry.
    5. Rezerwacji można dokonywać osobiście lub telefonicznie.
    6. Dokonujący rezerwacji musi dokonać wpłaty zaliczki w wysokości 25% ceny miesięcznego wynajmu kortu. Rozliczenie następuje z ostatnim dniem każdego miesiąca. Anulowania rezerwacji można dokonać w każdy dzień od poniedziałku do soboty do godz. 14:00. Natomiast w niedzielę i święta anulowania należy dokonać na dzień przed ustalonym terminem. W innym przypadku wpłata zaliczki przepada.
    7. Ostatnia godzina gry na korcie kończy się na 10 min. przed wyznaczonym końcem gry.
    8. Po skończonej grze obowiązkiem grających jest wyrównanie kortu wg szkicu na rysunku.
    9. Na terenie kortów poruszamy się i zachowujemy w sposób nie utrudniający innym korzystania z kortów.
    10. Osoby korzystające z kortu treningowego (ściany) wchodzą osobnym wejściem na teren kortów.
    11. Grający powinni posiadać obuwie sportowe o miękkiej płytkoprofilowanej podeszwie bez ostrych brzegów.
    12. Za wszelkie urazy i kontuzje Gospodarz Kortów nie ponosi odpowiedzialności.
    13. Osoby korzystające z kortów ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.
    14. Za przedmioty wartościowe i inne pozostawione na terenie kortów jak i całego stadionu gospodarz obiektu nie odpowiada.
    15. Na terenie kortów zabrania się:
      • niszczenia urządzeń i wyposażenia oraz zieleni obiektu
      • zanieczyszczania obiektu
      • wprowadzania psów i innych zwierząt
      • wjazdu pojazdami mechanicznymi bez zgody gospodarza stadionu
      • prowadzenia działalności gospodarczej i handlu obnośnego bez zezwolenia administratora obiektu
      • zakłócania spokoju i powodowanie sytuacji, które mogą utrudniać korzystanie z kortów pozostałym ich użytkownikom.
    16. Rowery należy pozostawić nad trybuną kortu nr 1 lub w miejscu do tego wyznaczonym (obowiązuje zakaz wprowadzania rowerów na teren kortów)
    17. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy niniejszego regulaminu jak i także regulaminu całego obiektu będą usuwane z terenu obiektu niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania o wykroczeniach.
    18. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego podpisania na czas nieokreślony.
    19. Nysa, dnia 31 marca 2009 r.

    CENNIK USŁUG STADIONU MIEJSKIEGO

    Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Nysy z dnia 30.03.2015r. Nr 171/2015
    Miesięczny karnet parkingowy 22,00 zł
    Bilet parkingowy
    od godz. 7.00 do godz. 16.00
    3,50 zł
    Wynajem płyty głównej
    wraz z szatnią
    210,00 zł
    Wynajem płyty głównej
    wraz z szatnią i bieżnią
    320,00 zł
    Opłata za jednorazowy wjazd
    w celach handlowych
    65,00 zł/m²
    powierzchni handlowej
    Wynajem płyty bocznej *)
    bez sprzedaży alkoholu
    1.010 zł za dzień + koszty
    Wynajem płyty bocznej *)
    ze sprzedażą alkoholu
    3.030 zł za dzień + koszty
    Wynajem stadionu *)
    bez sprzedaży alkoholu
    3.030 zł za dzień + koszty
    Wynajem stadionu *)
    ze sprzedażą alkoholu
    5.050 zł za dzień + koszty
    *) na imprezy masowe, tj. festyny, występy artystyczne i inne o charakterze komercyjnym
    koszty - koszty eksploatacji według stanu liczników, tj. energia elektryczna, woda oraz koszty sprzątania Stadionu.
    Opłata za korzystanie z kortu tenisowego za 60 min.
    przy świetle dziennym
    singiel - bilet normalny 15,00 zł
    singiel - bilet ulgowy 10,00 zł
    debel - bilet normalny 20,00 zł
    debel - bilet ulgowy 14,00 zł
    8-godzinna nauka
    gry w tenisa ziemnego
    100,00 zł
    ścianka do ćwiczeń *) nieodpłatnie
    *) w ramach promocji dyscypliny i podniesienia umiejętności
    Opłata za korzystanie z kortu tenisowego za 60 min.
    przy sztucznym oświetleniu
    singiel – bilet normalny 25,00 zł
    debel – bilet normalny 30,00 zł
    Zamieszczanie ogłoszeń reklamowych
    format do A4 18,00 zł / miesiąc
    format do A3 49,00 zł / miesiąc
    format do A2 75,00 zł / miesiąc
    format do A1 110,00 zł / miesiąc
    format do A0 160,00 zł / miesiąc
    powyżej formatu A0 170,00 zł/ miesiąc

    Przy umowach zawieranych na okres nie krótszy niż 6 miesięcy, stawka podlega indywidualnym negocjacjom z dyrektorem Nyskiego Ośrodka Rekreacji, z tym że nie może być niższa niż 80,00 zł/miesiąc i nie wyższa niż 200,00 zł/miesiąc.

    Ceny nie obowiązują klubów sportowych, z którymi Nyski Ośrodek Rekreacji ma zawarte umowy-porozumienia.

    Stadion Miejski w Nysie znajduje się w centrum miasta u zbiegu ulic Kraszewskiego i Asnyka. Na terenie stadionu znajduje się płyta główna, płyta boczna jako boisko treningowe lub plac do organizowania festynów, scena artystyczna oraz korty tenisowe (5 boisk do tenisa, ścianę treningową oraz widownie na 100 miejsc).

    Od dnia 24 lipca 2009 r. uruchoniono na korcie nr 1 sztuczne oświetlenie pozwalające na grę w tenisa po zmroku. Stadion posiada widownię z plastikowymi krzesłami na blisko 1500 miejsc, także zaplecze administracyjno-socjalne (pomieszczenia biurowe, szatnie, magazyny, toalety, natryski)

    STADION w sezonie od 1 maja do 30 września
    poniedziałek - sobota7.00 - 21.00
    niedziela i świętaw czasie uzgodnionym
    z Gospodarzem Obiektu
    STADION poza sezonem od 1 paźdz. do 30 kwietnia
    poniedziałek - sobota7.00 - 15.00
    niedziela i świętaw czasie uzgodnionym
    z Gospodarzem Obiektu
    KORTY TENISOWE (w sezonie)
    codziennie8.00-20.00

    Od dziesięciu lat na terenie stadionu w ostatni weekend maja organizowane są Dni Miasta Nysy. Podczas trwania imprezy można zobaczyć kilku znanych wykonawców muzyki rozrywkowej. Koncertom towarzyszą organizowane na płycie bocznej imprezy towarzyszące do późnych godzin nocnych. Ukoronowaniem Dni Nysy jest pokaz sztucznych ogni i fajewerków.

    POŁOŻENIE OBIEKTU

    Regulamin Kąpieliska Miejskiego

    1. Kąpielisko jest obiektem zarządzanym przez Nyski Ośrodek Rekreacji.
    2. Kąpielisko jest czynne w godzinach od 10.00 do 19.00
    3. Przebywanie na terenie kąpieliska przed lub po wyznaczonych godzinach jest niedozwolone.
    4. Do korzystania z kąpieliska uprawnione są osoby mające bilet wstępu, który należy zachować do kontroli
    5. Dzieci do lat 7 mogą przebywać na terenie kąpieliska oraz kąpać się wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
    6. Zabrania się wstępu lub przebywania osobom, których stan wskazuje na spożycie alkoholu oraz wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych na terenie kąpieliska.
    7. Za przedmioty wartościowe nie oddane na przechowanie do depozytu u kasjera za dodatkową opłatą kierownictwo kąpieliska nie ponosi odpowiedzialności.
    8. Osoby korzystające z kąpieliska obowiązane są stosować się do poleceń ratowników.
    9. Ratownikami są osoby noszące ubiór z emblematem "ratownik WOPR"
    10. Osobom znajdującym się na terenie kąpieliska nie wolno :
      • przekraczać granicy strefy oznaczonej specjalnym napisem, jeżeli nie potrafią pływać.
      • wchodzić do wody wbrew zakazowi ratownika oraz w czasie, w którym wywieszona jest flaga czerwona.
      • niszczyć urządzeń i sprzętu kąpieliska.
      • zakłócać wypoczynku i kąpieli innych osób, a w szczególności :
      • popychać i wrzucać innych osób do wody,
      • biegać po pomostach,
      • zaśmiecać i brudzić terenu kąpieliska,
      • skakać z pomostów
      • niszczyć znaki informacyjne,
      • wprowadzać na teren kąpieliska zwierząt,
      • używać mydła i innych środków myjących na terenie basenu wodnego,
      • korzystać z kąpieli osobom chorym na choroby skóry lub zakaźne.
    11. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy niniejszego regulaminu będą usuwane z terenu kąpieliska, niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania w sprawach o wykroczenie.
    12. Osoby niszczące i uszkadzające sprzęt wodny lub urządzenia kąpieliska ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.
    13. Parkowanie pojazdów mechanicznych w pobliżu kąpieliska dozwolone jest w miejscu przeznaczonym na ten cel za osobną opłatą
    14. Na terenie kąpieliska czynna jest wypożyczalnia sprzętu turystycznego.
    15. Ustawianie rowerów dozwolone jest w miejscach do tego celu przeznaczonych.
    16. Skargi i wnioski należy kierować do kierownika kąpieliska.
    17. Regulamin wchodzi w życie z dniem jego podpisania na czas nieokreślony.
    Nysa, dnia 1 stycznia 2002 r.

    CENNIK USŁUG

    Zgodnie z Zarządzeniem Nr 173/2015 Burmistrza Nysy z dnia 30 marca 2015
    Bilet wstępu
    Normalny 6,00 zł
    Ulgowy 4,00 zł
    Karnet normalny - 10 wejść 54,00 zł
    Karnet ulgowy - 10 wejść 36,00 zł
    Bilet rodzinny 3–osobowy12,00 zł
    Bilet rodzinny 4–osobowy16,00 zł
    Bilet rodzinny 5–osobowy18,00 zł

    Bilet oraz karnet ulgowy przysługuje:

    • dzieciom od lat 6, młodzieży szkolnej i studentom na podstawie ważnej legitymacji,
    • inwalidom na podstawie dokumentu potwierdzającego inwalidztwo i ich opiekunom,
    • emerytom i rencistom na podstawie legitymacji emeryta lub rencisty.

    Dzieci do lat 6 - bez pobierania opłaty

    Wjazd w celach handlowych
    (czas handlu do 8 godzin)
    60,00 zł
    Opłata za parking 4,00 zł
    Wypożyczenie sprzętu
    Rowerek wodny 7,00/ 30 min
    Strefa leżakowania 12,00 zł/dzień/osobę
    Leżak 9,00 zł/dzień
    Parasol 7,00 zł/dzień
    Piłka siatkowa 5,50/ 2h

    Kąpielisko Miejskie przy ul. Ujejskiego usytuowane jest bliżej centrum miasta, co pozwala na aktywny wypoczynek dzieci i młodzieży, która spędza wakacje w mieście.

    Jest to obiekt o powierzchni 20.000 m² posiadający piaszczystą plażę i tereny zielone. Na terenie Kąpieliska znajdują się małe punkty gastronomiczne. Osoby preferujące aktywny wypoczynek mogą skorzystać z boiska do koszykówki lub siatkówki, a także wypożyczyć rowery wodne.

    Akwen podzielony jest na:

    • brodzik dla osób nieumiejących pływać o głębokości 1,2 m oznaczony liną torową;
    • pozostały akwen dla umiejących pływać: 2,5 m do żółtej boi; 4m do czerwonej boi.

    Dużą atrakcją jest mała i duża ślizgawka dla dzieci i młodzieży.

    Istnieje możliwość wynajmu wiaty na organizację ognisk. Organizator zapewnia drewno i szpikulce na kiełbaski.

    GODZINY OTWARCIA
    poniedziałek - niedziela10.00 - 19.00

    W okresie lipiec – sierpień będą organizowane na kąpielisku gry i zabawy dla dzieci oraz elementy gry w piłkę siatkową i koszykową.

    wtorki, czwartki, soboty w godzinach: 12.00 – 13.00.

    POŁOŻENIE OBIEKTU

    Niecka duża - Sierpień 2015


    12345678910111213141516171819202122232425262728293031
    SoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPn

    7:00-8:00
    8:00-9:00
    9:00-10:00
    10:00-11:00
    11:00-12:00
    12:00-13:00
    13:00-14:00
    14:00-15:00
    15:00-16:00
    16:00-17:00
    17:00-18:00
    18:00-19:00
    19:00-20:00
    20:00-21:00
    21:00-22:00
    godziny ogólnodostępne
    rezerwacja całego basenu
    nieczynne
    przerwa techniczna
    rezerwacja połowy basenu
    rezerwacja pojedynczych torów
    przerwa tech. 30 min. (do 15.30)

    Niecka mała - Sierpień 2015


    12345678910111213141516171819202122232425262728293031
    SoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPnWtSrCzPtSoNdPn

    7:00-8:00
    8:00-9:00
    9:00-10:00
    10:00-11:00
    11:00-12:00
    12:00-13:00
    13:00-14:00
    14:00-15:00
    15:00-16:00
    16:00-17:00
    17:00-18:00
    18:00-19:00
    19:00-20:00
    20:00-21:00
    21:00-22:00
    godziny ogólnodostępne
    rezerwacja całego basenu
    nieczynne
    przerwa techniczna

    Kryta pływalnia, ul.Piłsudskiego 40
    tel. 77 433 09 95
    Kierownik obiektu - tel./fax 77 409 01 77

    Regulamin Krytej Pływalni

    1. Kryta pływalnia podlega Nyskiemu Ośrodkowi Rekreacji z siedzibą w Skorochowie.
    2. Użytkownikiem basenu jest osoba, która posiada ważną kartę wstępu i przebywa na terenie pływalni.
    3. Osoby, których stan wskazuje na spożycie alkoholu oraz osoby z zewnętrznymi oznakami chorób stwarzających niebezpieczeństwo utonięcia lub zagrożenie dla otoczenia.
    4. Dzieci do lat sześciu mogą przebywać na terenie obiektu wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
    5. Osoby korzystające z basenu obowiązuje noszenie specjalnie przeznaczonego do tego celu stroju kąpielowego (mężczyźni slipy) oraz czepka.
    6. Osoby bez odpowiedniego stroju i obuwia mają zakaz wstępu na nieckę obiektu.
    7. Osoby prowadzące zajęcia mogą wchodzić na basen wyłącznie w strojach sportowych, klapkach i boso.
    8. Nakrycie wierzchnie należy pozostawić w szatni głównej obiektu.
    9. W przebieralni obowiązuje obuwie zmienne.
    10. Odzież osobistą należy przechowywać wyłącznie w szafkach ubraniowych.
    11. Za przedmioty wartościowe pozostawione w szatni lub przebieralni a nie oddane do depozytu, kierownictwo pływalni nie ponosi odpowiedzialności.
    12. Każdą osobę przed wejściem do wody basenowej obowiązuje umycie się pod natryskiem przy użyciu mydła.
    13. Korzystanie z niecki z basenu może się odbywać się tylko w obecności ratownika.
    14. Ratownikami są osoby , które noszą ubiór z emblematem „RATOWNIK”, zgodny z przepisami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
    15. Grupa zorganizowana korzystająca z usług Krytej Pływalni wchodzi do obiektu równocześnie. Prowadzący zajęcia lub opiekun grupy sprawdza jej stan liczbowy przed i po zajęciach.
    16. Grupa bez opiekuna lub prowadzącego zajęcia nie będzie wpuszczana na obiekt pływalni.
    17. Osoby korzystające z basenu nie mogą powodować sytuacji zagrażającej bezpieczeństwu osób przebywających w obiekcie, a w szczególności:
      • biegać po terenie otaczającym nieckę basenu,
      • skakać do wody,
      • hałasować,
      • spożywać na terenie niecki basenu produkty żywnościowe,
      • wprowadzać na teren pływalni zwierząt.
    18. Na terenie pływalni obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i spożywania napojów alkoholowych.
    19. Kierownik Pływalni może kontrolować zajęcia odbywające się w obiekcie, a w razie stwierdzenia uchybień zakazać dalszego ich prowadzenia.
    20. Grupy korzystające z basenu zobowiązane są po zajęciach złożyć sprzęt pływacki w wyznaczonym miejscu.
    21. Osoby korzystające z usług Krytej Pływalni ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.
    22. Ratownicy pełniący dyżur sprawują nadzór nad przestrzeganiem niniejszego regulaminu.
    23. Wykupienie karty wstępu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu bez zastrzeżeń.
    24. Osoby korzystające z usług Krytej Pływalni zobowiązane są do zapoznania się z niniejszym regulaminem i bezwzględnym jego przestrzeganiem.
    25. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy niniejszego regulaminy będą usuwane z obiektu Krytej Pływalni.
    26. Regulamin wchodzi w życie z dniem podpisania i obowiązuje na czas nieokreślony.
    Nysa, dnia 1 stycznia 2002 r.

    Regulamin sauny

    SAUNA jest czynna:
  • poniedziałek - piątek - 16.00 - 22.00
  • sobota - niedziela - 11.00 - 21.00
    1. Klienci z sauny mogą korzystać bezpośrednio przed zakończeniem pobytu na pływalni.
    2. Z sauny nie mogą korzystać:
      • osoby chore, które powinny leżeć w łóżku,
      • osoby z pdwyższoną temperaturą,
      • osoby cierpiące na stany zapalne organów wewnętrznych (takie jak: choroby serca)
      • osoby z niezupełnie wyleczoną gruźlicą płuc,
      • osoby z nowotworami,
      • osoby z chorobami spazmatycznymi,
      • osoby cierpiące na alergie i choroby skóry.
    3. Do sauny wchodzimy po dokładnym umyciu i osuszeniu ciała.
    4. Korzystający z sauny musi zaopatrzyć się w obuwie typu "japonki" oraz conajmniej 1 ręcznik.
    5. Przed wejściem do strefy basenowej po skorzystaniu z sauny należy dokładnie umyć całe ciało pod natryskiem.
    6. Z sauny należy korzystać zupełnie nago z owinięciem ciała w suchy ręcznik, strój kąpielowy zatrzymuje pot na ciele i może spowodować podrażnienia skóry.
    7. Etapy korzystania z sauny:
      • pobyt w saunie 8-12 minut - I cykl,
      • stopniowe schłodzenie zimną wodą - do 8 minut,
      • w drugim cyklu przebywanie w saunie nie powinno być dłuższe niż 10 minut,
    8. Na ławach można siedzieć lub leżeć.
    9. Po opuszczeniu gorącego pomieszczenia należy usiąść w pozycji pionowej tak, aby krążenie mogło się znowu dostosować.
    10. Przed opuszczeniem sauny i wyjściem do strefy basenowej istnieje bezwzgledny nakaz schłodzenia całego ciała pod prysznicem, niewskazane jest używanie mydła.
    11. Po pobycie w saunie kategorycznie nie można korzystać z wanny jacuzzi oraz nie zaleca się wysiłku fizycznego.
    12. Osoby początkujące stosują jeden etap kąpieli, to znaczy nagrzewanie i ochładzanie, natomiast osoby przyzwyczajone stosują dwa etapy.
    13. Według specjalistów z dziedziny fitness i rekreacji z sauny korzysta się raz na tydzień, zwykle w tym samym dniu tygodnia. Regularne korzystanie z sauny pozwala na skuteczną ochronę organizmu przed przeziębieniem i grypą.
    14. Istnieje możliwość rezerwacji sauny na określoną godzinę.
    15. Z sauny można korzystać tylko w towarzystwie innej osoby, co pozwoli na natychmiastową pomoc w wypadku złego samopoczucia.
    16. Wszelkie zmiany samopoczucia, wskazujace na nietolerancję kąpieli w saunie, należy zgłosić dyżurującemu ratownikowi.
    17. Z sauny nie mogą korzystać dzieci i młodzież podczas szkolnych zajeć zorganizowanych.
    18. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z sauny tylko i wyłącznie w towarzystwie dorosłego opiekuna.
    19. Dyrekcja NOR zaleca wszystkim osobom korzystajacym z sauny konsultacje z lekarzm przed skorzystaniem z sauny oraz po kilku pobytach wsaunie w celu sprawdzenia wpływu sauny na stan zdrowia osób korzystajacych.
    20. Dyrekcja NOR nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia powstałe na skutek złamania zasad niniejszego Regulaminu.

    ZASADY KORZYSTANIA Z SAUNY

    • Klient przy wejściu na pływalnię otrzymuje pasek elektroniczny, który inicjuje pobyt klienta na obiekcie.
    • Od momentu otrzymania paska do jego zdania klient ma 20 darmowych minut w ramach korzystania z sauny na: przebranie się, przerwy podczas korzystania z sauny itp.
    • W przypadku przekroczenia 20 minut klient uiszcza opłatę w wysokości 90 gr za każde rozpoczęte 6 minut.
    • Wejście na saunę inicjuje czytnik elektroniczny znajdujący się przed wejściem do sauny. Przy wyjściu z sauny oraz ponownym wejściu należy każdorazowo inicjować pasek elektroniczny.
    • Korzystanie z sauny naliczane jest minutowo – 50 gr / 1 min.

    CENNIK KRYTEJ PŁYWALNI

    Zgodnie z Zarządzeniem Nr 172/2015 Burmistrza Nysy z dnia 30.03.2015r.
    Opłata za indywidualne korzystanie z niecek basenowych
    Bilet normalny 9,00 zł
    Bilet ulgowy 6,00 zł
    Bilet rodzinny 3-osobowy 19,50 zł
    Bilet rodzinny 4-osobowy 24,00 zł
    Bilet rodzinny 5-osobowy 30,00 zł
    Karnet normalny (8 wejść) 63,00 zł
    Karnet ulgowy (8 wejść) 42,00 zł
    • Bilety rodzinne 3, 4 i 5 - osobowe przysługują maksymalnie 2 osobom dorosłym + dzieci.
    • Opłaty dotyczą korzystania z obiektu przez 60 minut (w przypadku karnetów 8 x 60 minut) liczone od otrzymania czytnika do momentu jego zdania. Przekroczenie tego czasu powoduje naliczenie opłaty dodatkowej – impulsowo, co 6 minut w wysokości 1/10 podstawowej, godzinowej opłaty.
    Opłata za grupowe korzystanie z niecek basenowych
    Wejście na dużą nieckę (do 40 osób) 290,00 zł
    Cały basen (do 65 osób)
    duża niecka, brodzik, wanna SPA
    360,00 zł
    Wejście do brodzika (do 25 osób) 150,00 zł
    Wejście na 1 tor niecki (do 5 osób) 65,00 zł
    Nauka pływania (10 lekcji x 45 min.) 300,00 zł
    • Opłaty dotyczą wejścia na nieckę na 45 minut w ramach 1 godziny pobytu.
    Opłata za grupowe korzystanie z niecek basenowych
    dla przedszkoli i szkół
    Wejście na dużą nieckę
    (do 40 osób)
    265,00 zł
    • Opłaty dotyczą wejścia na nieckę na 45 minut w ramach 1 godziny pobytu.
    Sauna
    Wejście do sauny 0,50 zł/za 1 osobę/za 1 min.
    Wynajem sauny na 1 godz.
    (do 6 osób)
    120,00 zł
    Zamieszczanie ogłoszeń reklamowych
    Format do A4 18,00 zł / miesiąc
    Format do A3 49,00 zł / miesiąc
    Format do A2 75,00 zł / miesiąc
    Format do A1 110,00 zł / miesiąc
    Format do A0 160,00 zł / miesiąc
    Powyżej formatu A0 170,00 zł / miesiąc
    OBJAŚNIENIA:

    Ceny i opłaty zawierają podatek VAT i są kwotami brutto.

    Bilet i karnet ulgowy przysługuje:

    • dzieciom od lat 6 – na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka,
    • młodzieży szkolnej i studentom – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej,
    • emerytom i rencistom – na podstawie legitymacji emeryta lub rencisty bądź dowodu osobistego przedłożonego wraz z aktualnym odcinkiem emerytury lub renty,
    • inwalidom i osobom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności oraz ich opiekunom – na podstawie dokumentu potwierdzającego inwalidztwo lub stopień niepełnosprawności.

    Wstęp bezpłatny przysługuje dzieciom do lat 6 – na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka.

    Wstęp ulgowy przysługuje:

    • dzieciom od lat 6 - na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka,
    • uczniom i studentom - na podstawie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej,
    • emerytom i rencistom - na podstawie legitymacji emeryta lub rencisty,
    • osobom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności oraz ich opiekunom - na podstawie dokumentu potwierdzającego stopień niepełnosprawności.

    Kryta pływalnia przy ul.Piłsudskiego to obiekt w pełni nowoczesny, spełniający wszystkie normy sanitarne i funkcjonalne dające optymalne warunki do wypoczynku i rekreacji. W ostatnich latach obiekt został poddany gruntownej modernizacji. Nowa niecka, plaża i wystrój wnętrza prezentuje wysoki standart.

    długość szerokość głębokość
    25 m 12,5m 1,35m – 1,95m

    Korzystając z najnowocześniejszych technologii zmodernizowano całkowicie stację uzdatniania wody basenowej. Temperatura wody jak i powietrza są w pełni kontrolowane elektronicznie. Nieckę basenu dostosowano tak, aby spełniała zarówno funkcje rekreacyjne jak i sportowe.

    Prowadzone są tu zajęcia nauki pływania dla dzieci i dorosłych.

    Na terenie obiektu znajduje się również sauna dająca możliwość kompleksowego relaksu. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, stworzono możliwość funkcjonowania grup korekcji wad postawy dla dzieci i dorosłych. Nad bezpieczeństwem osób kąpiących się czuwa wykwalifikowana grupa ratowników.

    Kryta Pływalnia czynna:
    poniedziałek - piątek7.00 - 22.00
    sobota - niedziela11.00 - 21.00
    Godziny otwarcia SAUNY:
    poniedziałek - piątek16.00 - 22.00
    sobota - niedziela11.00 - 21.00
    POŁOŻENIE OBIEKTU

    Regulamin strzeżonego kąpieliska nad Jeziorem Nyskim

    1. Kąpielisko jest strzeżone w godz. 9.00-18.00, gdy jest wywieszona biała flaga.
    2. Kolory flag oznaczają:
      • biała - kąpiel dozwolona
      • czerwona - zakaz kąpieli.
    3. Do korzystania z kąpieliska uprawnione są osoby posiadające aktualny bilet wstępu.
    4. Dzieci w wieku do 7 lat mogą przebywać na terenie kąpieliska oraz kąpać się wyłącznie pod opieką dorosłych.
    5. Zabrania się wstępu i przebywania na terenie kąpieliska osobom, których stan wskazuje na spożycie alkoholu.
    6. Akwen wód przybrzeżnych podzielono na:
      • brodzik dla osób nie umiejących pływać o głębokości 1,2m oznaczony sznurem z pływakami;
      • pozostały akwen dla umiejących pływać: 2,5m do żółtej boi; 4m do czerwonej boi.
    7. Osobom długo przebywającym na słońcu, lub po intensywnym wysiłku nie wolno gwałtownie zanurzać się w wodzie.
    8. Zaleca się korzystanie z kąpieli w jeziorze najwcześniej godzinę po obfitym posiłku.
    9. Ze względu na bezpieczeństwo osób korzystających z kąpieli zaleca się wzajemną obserwację, a w razie potrzeby udzielenie pomocy.
    10. Ratownikami są osoby noszące ubiór w kolorze pomarańczowym z emblematem WOPR.
    11. Osoby korzystające z kąpieliska zobowiązane są ściśle stosować się do zaleceń ratownika.
    12. Osobom znajdującym się na terenie kąpieliska nie wolno:
      • przekraczać granic stref wyznaczonych kąpielisk
      • niszczyć urządzeń i sprzętu kąpieliska
      • zakłócać wypoczynku i kąpieli innych osób, a w szczególności hałasować, popychać i wrzucać inne osoby do wody
      • zaśmiecać i brudzić teren kąpieliska.
    13. Wprowadzanie psów na teren kąpieliska SUROWO ZABRONIONE !
    14. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy niniejszego regulaminu usuwane będą z terenu kąpieliska i ośrodka niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy na drogę postępowania o wykroczeniach.
    15. Osoby korzystające ze sprzętu wodnego lub urządzeń kąpieliska oraz ośrodka ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.
    16. Propozycje i uwagi prosimy wpisywać do książki skarg i wniosków lub zgłaszać Dyrektorowi NOR. Książka skarg i wniosków znajduje się u Kierownika wypożyczalni.
    17. Na terenie Kąpieliska znajduje się czynna w sezonie letnim wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego.
    18. W sezonie letnim na terenie NOR wędkowanie dozwolone jest od godz. 19.00 do 8.00 dnia następnego.

    Regulamin pola namiotowego

    1. Do korzystania z urządzeń pola namiotowego i caravaningowego uprawnione są osoby zameldowane w recepcji Ośrodka oraz posiadające aktualną kartę pobytu, a w przypadku wjazdu pojazdem mechanicznym również kartą wjazdu.
    2. Miejsce rozbicia namiotu oraz ustawienia pojazdu określa gospodarz pola.
    3. Mieszkańcy pola namiotowego i caravaningowego zobowiązani są w szczególności do:
      • utrzymywania wokół miejsca biwakowania czystości i porządku
      • przestrzegania ciszy nocnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 23.00 - 8.00 a w sobotą i niedzielą od 0.30 - 8.00
      • ograniczenia poruszania się pojazdami mechanicznymi po terenie Ośrodka do niezbędnego minimum, a w przypadku takiej konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego oraz zaleceń określonych znakami ośrodka
      • korzystania z urządzeń pola namiotowego i Ośrodka w sposób kulturalny oraz nie powodujący uszkodzen ani pogorszenia ich stanu technicznego
      • racjonalnego korzystania z wody pitnej w trakcie mycia i kąpieli.
    4. Doba hotelowa w Ośrodku trwa od godz. 15.00 - 12.00 dnia następnego i wszyscy korzystający z usług bazy noclegowej zobowiązani są do jej przestrzegania.
    5. Po upływie doby hotelowej, korzystający z usług pola namiotowego mają obowiązek zgłosić swój wyjazd lub przedłużenie pobytu na terenie Ośrodka.
    6. Kategorycznie zabrania się :
      • palenia ogniska poza wyznaczonym do tego celu miejscem
      • niszczenia urządzeń i zieleni Ośrodka
      • okopywania namiotów
      • korzystania z pojazdów mechanicznych w godz. 23.00 - 8.00
      • ogradzania lub wydzielania terenu biwakowania bez zgody gospodarza
      • prowadzenia działalności gospodarczej bez zezwolenia Dyrekcji Ośrodka
      • zaśmiecania terenu Ośrodka.
    7. Za szkody powstałe wskutek nie przestrzegania Regulaminu N.O.R. nie ponosi odpowiedzialności

    Regulamin kempingu

    1. Do korzystania z urządzeń domków kempingowych i pola namiotowego uprawnione są osoby zameldowane w domkach kempingowych i posiadające aktualną kartę pobytu.
    2. Prawo do wjazdu pojazdem mechanicznym na teren ośrodka mają osoby posiadające kartę wjazdu, którą otrzymują po dopełnieniu formalności w recepcji.
    3. Osoby, korzystające z kempingu zobowiązane są przestrzegać regulaminy NOR, tworząc odpowiednie warunki pozostałym uczestnikom wypoczynku.
    4. Mieszkańcy pokoi gościnnych i domków kempingowych szczególnie zobowiązani są do:
      • utrzymywania porządku i czystości w zamieszkałych przez siebie kwaterach
      • przestrzegania ciszy nocnej w godzinach od 23.00 - 7.00
      • ograniczenia poruszania się pojazdami mechanicznymi po terenie ośrodka do niezbędnego minimum, a w przypadku takiej konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego oraz zaleceń określonych znakami ośrodka
      • korzystania z urządzeń domków kempingowych i ośrodka w sposób kulturalny oraz nie powodujący uszkodzeń ani pogorszenia ich stanu technicznego
      • racjonalnego korzystania z wody pitnej w trakcie mycia i kąpieli.
    5. Do przeprowadzenia kontroli, dotyczącej przestrzegania Regulaminu kempingu uprawnieni są: funkcjonariusze policji, służby porządkowej oraz pracownicy funkcyjni Nyskiego Ośrodka Rekreacji, legitymujący się zatwierdzonymi przez Dyrektora identyfikatorami.
    6. Meldowanie osób przybyłych do ośrodka odbywa się od godz. 16.00.
    7. W przypadku stwierdzenia ewentualnych różnic spisu wyposażenia pokoju ze stanem faktycznym, należy ten fakt zgłosić w recepcji w ciągu pierwszej doby pobytu.
    8. Za rzeczy pozostawione w pokojach NOR nie ponosi odpowiedzialności.
    9. Za zniszczenia bazy noclegowej i jej wyposażenia pełną odpowiedzialność materialną ponosi osoba korzystająca z danej kwatery. Rekompensata pieniężna zostanie naliczona w/g cennika NOR.
    10. Po upływie terminu wypoczynku osoby, korzystające z pokoi gościnnych i domków kempingowych, mają obowiązek zgłosić swój wyjazd lub przedłużenie pobytu w ośrodku.
    11. Pokój lub domek kempingowy należy opuścić w dniu wyjazdu do godz. 12.00.
    12. Po zakończeniu wypoczynku kwaterę odbiera upoważniony do tego pracownik NOR.
    13. Kategorycznie zabrania się:
      • niszczenia drzew, krzewów i zieleni ośrodka
      • korzystania z pojazdów mechanicznych w godz. 23.00 - 7.00
      • prowadzenia działalności gospodarczej bez zezwolenia administracji ośrodka.
      • zaśmiecania terenu ośrodka.

    Regulamin wypożyczalni rowerów Nyskiego Ośrodka Rekreacji

    1. Wypożyczalnia rowerów na Ośrodku w Skorochowie jest czynna:
    2. 1 czerwca – 30 września – w godz. 9:00 – 17:00.
    3. 1 października – 31 maja – w godz. 8:00 – 15:00.
    4. Wypożyczane rowery są własnością Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
    5. Rowery wyposażone są w: kask z daszkiem, zapięcie, pompkę, na życzenie klienta za dodatkową opłatą można wypożyczyć sakwę rowerową.
    6. Aby wypożyczyć rower, należy spełnić następujące warunki:
      • przedstawić dokument tożsamości ze zdjęciem, z którego pracownik wypożyczalni spisze dane,
      • podpisać druk wypożyczenia roweru i oświadczenie o zapoznaniu się z niniejszym regulaminem, zaakceptowaniu jego treści oraz przyjęciu roweru sprawnego technicznie,
      • w przypadku osoby niepełnoletniej (ukończone 16 lat) wymagane jest przedstawienie karty rowerowej,
      • osoba poniżej 16 roku życia może wypożyczyć rower wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej, która bierze pełną odpowiedzialność za wypożyczony rower,
      • osoba wypożyczająca rower nie może być pod wpływem alkoholu oraz innych środków odurzających.
    7. Opłata za wypożyczenie roweru pobierana jest z góry. Po przekroczeniu deklarowanego czasu opłata będzie pobierana według obowiązującego cennika.
    8. Wypożyczający obowiązuje się do:
      • korzystania z roweru oraz jego wyposażenia zgodnie z przeznaczeniem,
      • oddania roweru oraz jego wyposażenia sprawnego technicznie w stanie nieuszkodzonym,
      • pokrycia kosztów naprawy uszkodzonego roweru lub jego wyposażenia, wynikłych z winy wypożyczającego.
    9. W przypadku utraty wypożyczonego roweru lub jego wyposażenia, na skutek kradzieży lub zgubienia, wypożyczający jest zobowiązany do zwrotu równowartości kosztów odpowiadających wartości roweru lub jego wyposażenia (na podstawie cen obowiązujących na rynku w dniu stwierdzenia faktu).
    10. Istnieje możliwość wypożyczenia roweru na kilka dni (wg obowiązującego cennika).
    11. W przypadku wypożyczenia rowerów przez grupę zorganizowaną konieczne jest wcześniejsze uzgodnienie terminu oraz ilości rowerów z pracownikiem wypożyczalni.
    12. W przypadku nie zwrócenia roweru do momentu zamknięcia wypożyczalni dane klienta będą przekazane policji.
    13. W sprawach nie ujętych w niniejszym regulaminie zastosowanie będą mieć przepisy Kodeksu cywilnego i karnego.
    Nysa, dnia 1 stycznia 2002 r.

    REZYGNACJA Z REZERWACJI

    Zarządzenie Nr 6/14 Dyrektora Nyskiego Ośrodka Rekreacji z/s w Skorochowie w sprawie kosztów rezygnacji z wypoczynku w domkach campingowych NOR z dnia 01.06.2014r.

    Z dniem 01.06.2014r. wprowadza się następujące warunki rezygnacji z wypoczynku w Nyskim Ośrodku Rekreacji :

    §1
    Rezygnacja z rezerwowanych domkówlub pokoi może nastąpić jedynie w formie pisemnej złożonej przez uczestnika – podpisanej i oznaczonej datą jej złożenia.
    §2
    Nyski Ośrodek Rekreacji dokonuje następujących potrąceń z dokonanych przedpłat :
    1. opłatę manipulacyjną w wysokości 20,- zł, jeżeli rezygnacja nastąpiła do 14 dni przed datą rozpoczęcia pobytu, jednak nie mniej niż wartość podatku VAT.
    2. w przypadku rezygnacji w terminie od 14 do 7 dni przed datą rozpoczęcia pobytu – 10% wartości przedpłaty, jednak nie mniej niż 20,- zł, jednak nie mniej niż wartość podatku VAT.
    3. w przypadku rezygnacji w terminie od 7 do 1 dnia przed datą rozpoczęcia pobytu – 50% wartości przedpłaty.
    4. w przypadku rezygnacji w dniu rozpoczęcia pobytu – 100% wartości przedpłaty.
    §3
    Wszystkie przypadki rezygnacji rozpatruje Dyrektor Nyskiego Ośrodka Rekreacji.
    §4
    Od powyższych ustaleń nie ma odwołania.
    §5
    Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

    Usługi campingowe w terminie
    od 1 lipca do 31 sierpnia 2015

    Opis, wyposażenie Nazwy
    domków
    Wielkość Cena
    (doby 1-7)
    Cena
    (od 8.doby)
    Domek z łazienką i kuchnią Oława 6–osob. 200,00180,00
    Pokój z łazienką i kuchnią Oława
    dolna
    4–osob. 160,00140,00
    Pokój z łazienką R2,R3 2–osob. 90,00 85,00
    Pokój z łazienką R4,R5 4–osob. 170,00150,00
    Pokój z łazienką R1 3–osob. 110,0090,00
    Pokój z aneksem kuch.
    Łazienka i WC na korytarzu
    P1,P2 4–osob. 135,00115,00
    Pokój z łazienką i aneksem kuchennym P3,P4 4–osob. 160,00140,00
    Pokój z aneksem kuch.
    Łazienka i WC na korytarzu
    P5,P6 3–osob. 110,0090,00
    Pokój z WC, łazienka na zewnątrz BR1,BR6,
    BR7
    2–osob. 55,00 50,00
    Pokój z łazienką na zewnątrz
    i WC na korytarzu
    BR3,BR9 3–osob. 75,00 65,00
    Pokój z łazienką na zewnątrz
    i WC na korytarzu
    BR2,BR8 3–osob. 75,00 65,00
    Pokój z łazienką na zewnątrz
    i WC na korytarzu
    BR4,BR5,
    BR10,BR11
    2–osob.55,0050,00

    Usługi campingowe w terminie
    od 1 września 2015 do 30 czerwca 2016

    Opis, wyposażenie Nazwy
    domków
    Wielkość Cena
    (doby 1-7)
    Cena
    (od 8.doby)
    Domek z łazienką i kuchnią Oława 6–osob. 175,00155,00
    Pokój z łazienką i kuchnią Oława
    dolna
    4–osob. 140,00120,00
    Pokój z łazienką R2,R3 2–osob. 85,00 80,00
    Pokój z łazienką R4,R5 4–osob. 140,00130,00
    Pokój z łazienką R1 3–osob. 110,0090,00
    Pokój z aneksem kuch.
    Łazienka i WC na korytarzu
    P1,P2 4–osob. 115,00110,00
    Pokój z łazienką i aneksem kuchennym P3,P4 4–osob. 140,00110,00
    Pokój z aneksem kuch.
    Łazienka i WC na korytarzu
    P5,P6 3–osob. 85,00 75,00
    Pokój z WC, łazienka na zewnątrz BR1,BR6,
    BR7
    2–osob. 45,00 40,00
    Pokój z łazienką na zewnątrz
    i WC na korytarzu
    BR3,BR9 3–osob. 60,00 54,00
    Pokój z łazienką na zewnątrz
    i WC na korytarzu
    BR2,BR8 3–osob. 60,00 55,00
    Pokój z łazienką na zewnątrz
    i WC na korytarzu
    BR4,BR5,
    BR10,BR11
    2–osob.45,0040,00

    Cennik usług na terenie Ośrodka w Skorochowie

    (Na podstawie zarządzenia Nr 170/2015 Burmistrza Nysy z dnia 30 kwietnia 2015 r.)
    Pobytowa opłata dla osób przebywających w domkach zakładowych i prywatnych
    normalna 3,50 zł / osobę / dobę
    ulgowa 2,00 zł / osobę / dobę
    samochód5,00 zł / dobę
    Wjazd w celach handlowych
    opłata jednorazowa za 1m²
    powierzchni zajętej na handel
    65,00 zł / dzień
    Opłata jednorazowa za parking na terenie ośrodka
    1 lipca - 31 sierpnia 8,00 zł
    1 września - 30 czerwca 5,00 zł

    Wstęp na teren ośrodka

    bilet normalny 4,00 zł
    bilet ulgowy 2,50 zł
    karnet normalny (10 wejść) 35,00 zł
    karnet ulgowy (10 wejść) 22,00 zł
    karnet przejazdowy
    lub przejściowy *)
    4,00 zł
    *) z rejestrowanym czasem pobytu, uprawniający do zwrotu opłaty w przypadku opuszczenia terenu ośrodka w czasie nie dłuższym niż 15 minut od chwili wjazdu
    Wjazd samochodem z:
    windsurfingiem 12 zł
    pontonem 12 zł
    skuterem wodnym 12 zł
    bananem 12 zł
  • W kazdym przypadku obowiązuje dodatkowo bilet parkingowy i bilet wstępu za każdą osobę.
  • Wjazd płatny w recepcji, bilet u biletera
  • Wypożyczenie sprzętu pływającegogodzina dzień
    kajak 12,00 zł 55,00 zł
    kajak 2-osob. 16,50 zł 66,00 zł
    rower wodny 2-osob.16,50 zł 90,00 zł
    rower wodny 4-osob. 20,00 zł 130,00 zł
    rower wodny 6-osob. 30,00 zł 195,00 zł
    łódź wiosłowa 14,00 zł 65,00 zł
    żaglówka "Omega" 30,00 zł 140,00 zł
    Przejażdżki łodzią (od 5 do 12 osób) ze sternikiem
    od 1 lipca do 31 sierpnia 12,00 zł / h / osobę
    9,00 zł / ½ h / osobę
    Dzieci do 6 lat bezpłatnie
    od 1 września do 30 czerwca 9,00 zł / h / osobę
    7,00 zł / ½ h / osobę
    Dzieci do 6 lat bezpłatnie
    Wypożyczenie sprzętu rekreacyjnego
    piłka siatkowa 10 zł za / dzień
    siatka 15 zł za / dzień
    leżak 8 zł za / 4 h
    parasol 6 zł za / 4 h
    leżak + parasol 10 zł za / 4 h
    rower szosowy + kask 5 zł / h
    35 zł / dzień
    30 zł / każdy następny dzień
    sakwy rowerowe 1 zł / h
    5 zł / dzień
    4 zł / każdy następny dzień
    Wynajem wiaty ogniskowej
    do 2 godz. 45,00 zł
    każde rozpoczęte
    kolejne 2 godz.
    27,50 zł
    podłączenie energii 11,00 zł
    Usługi
    slipowanie łodzi 20,00 zł
    cumowanie łodzi (doba) 6,00 zł
    cumowanie łodzi (miesiąc)90,00 zł
    + w sezonie bilet parkingowy i wstępu za każdą osobę
    Zamieszczanie ogłoszeń reklamowych
    format do A4 18,00 zł / miesiąc
    format do A3 49,00 zł / miesiąc
    format do A2 75,00 zł / miesiąc
    format do A1 110,00 zł / miesiąc
    format do A0 160,00 zł / miesiąc
    powyżej formatu A0 170,00 zł/ miesiąc *)
    *) przy umowach zawieranych na okres nie krótszy niż 6 miesięcy, stawka podlega indywidualnym negocjacjom z dyrektorem Nyskiego Ośrodka Rekreacji, z tym że nie może być niższa niż 80,00 zł/miesiąc i nie wyższa niż 200,00 zł/miesiąc.

    Pole namiotowe i carawaningowe

    pobyt osób:
    Bilet normalny 9,00 zł / osoba / doba
    Dzieci do lat 6 bez pobierania opłaty
    Bilet ulgowy 6,50 zł / osoba / doba
    ustawienie:
    namiotu 8,00 zł / doba
    samochodu 6,00 zł / doba
    motocykla 4,00 zł / doba
    przyczepy 9,00 zł / doba
    campbusa 10,00 zł / doba
    podłączenie energii el.
    do przyczepy i campusa
    13,00 zł
    za każdą rozpoczętą dobę
    podłączenie energii el.
    do namiotu
    11,00 zł
    za każdą rozpoczętą dobę

    Bilet ulgowy przysługuje:

    • dzieciom od lat 7 – na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka,
    • młodzieży szkolnej i studentom – na podstawie ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej,
    • emerytom i rencistom – na podstawie legitymacji emeryta lub rencisty bądź dowodu osobistego przedłożonego wraz z aktualnym odcinkiem emerytury lub renty,
    • inwalidom i osobom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności oraz ich opiekunom – na podstawie dokumentu potwierdzającego inwalidztwo lub stopień niepełnosprawności.

    Wstęp bezpłatny przysługuje dzieciom do lat 6 – na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek dziecka.

    Powyższe ceny i opłaty zawierają podatek VAT i są kwotami brutto.

    Nyski Ośrodek Rekreacji położony jest na północno-wschodnim brzegu Jeziora Nyskiego przy drodze krajowej nr 46 zwanej Trasą Sudecką. Ośrodek oferuje noclegi o zróżnicowanym charakterze, oddając turystom do dyspozycji:

    • 65 miejsc w domkach kempingowych i pokojach gościnnych,
    • 500 miejsc na polu namiotowym,
    • 42 stanowiska karawaningowe.

    Z oferty można skorzystać również w okresie zimowym, kiedy do dyspozycji są miejsca noclegowe w domku typu POLSPORT.

    Ośrodek posiada doskonale prosperująca bazę gastronomiczną, bazę sanitarną oraz parkingi, które tworzą niezbędne zaplecze sanitarno-bytowe.

    Udany wypoczynek gwarantuje bogata oferta atrakcji turystycznych, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednego klienta. Rozległa, piaszczysta plaża ze strzeżonymi kąpieliskami jest doskonałym miejscem do bezpiecznego plażowania.

    Z brzegów jeziora roztacza się piękny widok na Góry Opawskie i Rychlebskie Hory.

    Wody jeziora są bardzo atrakcyjne dla wędkarzy. Licznie występują tu sandacze, okonie, sumy czy szczupaki. Można również spotkać chronione gatunki ryb, jak pstrąg potokowy, troć jeziorowa lub śliz. Zbiornik wodny upodobały sobie, jako miejsce koncentracji i postoju wczesną wiosną i jesienią, liczne gatunki przelotnych ptaków wodnych i błotnych m.in. dzikich kaczek i gęsi. Ptaki te tworzą niejednokrotnie wielotysięczne stada. Z tego względu uznano Jezioro Nyskie za ostoję ptactwa wodnego o randze europejskiej.

    Bliskość miast Dolnego Śląska o bogatej przeszłości historycznej, granicy polsko-czeskiej oraz terenów górzystych dostarcza dodatkowych możliwości uatrakcyjniania pobytu w ośrodku poprzez organizowanie wycieczek o charakterze krajoznawczym i historyczno-kulturalnym.

    BIURO
    16 czerwca - 31 sierpnia7:30 - 18:00
    1 września - 23 czerwca7:30 - 15:30
    RECEPCJA
    21 czerwca - 31 sierpnia8:00 - 22:00

    W sezonie letnim w ośrodku odbywa się wiele imprez sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych. Należy tu wymienić:

    • Festiwal Ognia i Wody
    • regaty żeglarskie „O Błękitną Wstęgę Jeziora Nyskiego”
    • Grand Prix Mistrzostw Polski w siatkówce polażowej
    • koncerty muzyczne i inne.

    POŁOŻENIE OBIEKTU

    Witamy na stronie Nyskiego Ośrodka Rekreacji

    Trwa ładowanie aktualności i zdjęć.

    Proszę czekać ...

    NAGRODY
    Podziękowanie PZPS za organizacje turniejów GP Polski Mężczyzn w Siatkówce Plażowej w latach 2002-2012.
    pokaż wcześniejsze Dyplom uznania za jakość usług w 2011 roku
    Najlepszy produkt turystyczny Śląska Opolskiego
    Jezioro nr 1 na opolszczyźnie w 2008r.
    W 2006r. 10 miejsce w Polsce!
    Perła w Koronie 2008

    Usunąć wiadomość #045 ?